آخرین اخبار

کد خبر ۴۸۲۱۸۸ انتشار : ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۹
استاندار مرکزی:

دیدار نوروزی با خانواده شهدا و ایثارگران در دستورکار مسئولان باشد

اراک- استاندار مرکزی گفت: مسئولان استان مرکزی به ویژه فرمانداران شهرستان های استان در ایام نوروز ۹۷، دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران و گلباران مزار شهدا را در دستور کار قرار دهند.

به گزارش ذاکرنیوز، سیدعلی آقازاده روز دوشنبه در جلسه ستاد اجرایی و هماهنگی خدمات سفر استان  مرکزی در اراک اظهار داشت: براساس گزارش مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی، برخی از مصوبات ستاد خدمات سفر استان توسط دستگاه های عضو اجرایی نشده، این دستگاه ها در مدت باقیمانده از سال جاری تلاش کنند تا برنامه ها عقب مانده در حوزه سفرهای نوروزی هر چه سریع تر جبران شود.

وی افزود: فرمانداران در شهرستان های استان، همان برنامه هایی که در ارتباط با موضوع سفرهای نوروزی در مرکز استان انجام می شود را برای رفاه مسافران و گردشگران پیگیری کنند و بر برنامه ها به طور دقیق عملیات نظارتی صورت بگیرد.

آقازاده بیان کرد: فرمانداران و مسئولان، همانند مرکز استان در نخستین روز سال جدید و در معابر ورودی و خروجی شهرهای مرکز شهرستان ها برای خوش آمد گویی و اهدای گل حضور پیدا کنند، چرا که این می تواند تداعی کننده فرهنگ میهمان نوازی باشد.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: طی ایام نوروز ستاد بحران استان در آمادگی کامل باشد تا اگر اتفاق غیر مترقبه ای رخ داد به موقع حضور پیدا کرده و مساله را مدیریت کنند.

وی تصریح کرد: هدف ستاد خدمات سفر ارایه خدمات صادقانه و بی منت به همه مسافران و خانواده هایی است که به نوعی از استان مرکزی عبور می کنند.

آقازاده ضمن بیان اینکه امید است نوروز پر باری در پیش باشد، گفت: گزارشی که از سوی نیروی انتظامی استان مبنی بر حوادث برون شهری ارایه شد که نشان داد طی چهار تا پنج روز گذشته در محورهای مواصلاتی استان مرکزی ۱۳ نفر جان باخته اند جای نگرانی دارد.

استاندار مرکزی ادامه داد: امیدوارم در ادامه طرح نوروزی نیروی انتظامی شاهد کاهش تلفات و تصادفات رانندگی در محورهای مواصلاتی استان مرکزی باشیم و مسافران نوروزی به سلامت به سفر خود ادامه دهند.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :اراک