آخرین اخبار

کد خبر ۴۸۱۱۸۷ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۳
رئیس پلیس آگاهی استان البرز خبر داد:

دستگیری باند سرقت مسلحانه در کرج

کرج-رئیس پلیس آگاهی استان البرز ، از دستگیری باند ۳ نفره سرقت مسلحانه در کرج خبر داد.

به گزارش ذاکرنیوز، سرهنگ جواد صفایی پیش از ظهر شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در اداره پلیس آگاهی این استان برگزار شد، از دستگیری باند ۳ نفره سرقت مسلحانه در استان البرز  خبر داد و اظهار کرد: این باند شامل دو نفر در محل و یک نفر به عنوان حامل اطلاعاتی در شهرستان کرج اقدام به سرقت مسلحانه کرده بود.

وی در ادامه افزود: سارقان اقدام به سرقت یک خودرو پراید در محل ستارخان تهران بزرگ کرده بودند و بعد از آن اقدام به سرقت مسلحانه کردند.

سرهنگ صفایی با بیان اینکه سارقان با برنامه ریزی اقدام به شناسایی مسئول مالی شرکت خصوصی یکی از شهرک های صنعتی کرده بودند، گفت: سوژه سارقان به طور معمول روزانه ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان پول نقد را از شرکت تا بانک مورد نظر انتقال می داد.

وی با بیان اینکه سارقان به محض خروج مسئول مالی از شرکت وی را مورد تعقیب قراردادند، خاطر نشان کرد: سوژه به محض رسیدن به رو به روی بانک و قبل از اینکه وارد بانک شود با سلاح کمری تهدید و بعد به سمت وی تیراندازی کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه سارقان فرد با سه تیر از ناحیه پا زخمی کردند و بعد متواری شدند، تاکید کرد: با توجه به ابلاغیه فرمانده انتظامی مبنی بر برخورد جدی و سریع با جرم های خشن، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت‌.

وی با بیان اینکه سارقان قبل از ۲۴ ساعت شناسایی و دستگیر شدند، تصریح کرد: سارقان ابتدا از محل با خودروی سرقتی متواری و بعد از آن توسط خودرو یکی از سارقان اقدام به فرار کردند.

وی بیان کرد: کاراگاهان پلیس ابتدا با شناسایی خودرو یکی از سارقان، وی را دستگیر و سپس دو نفر دیگر که در محل سرقت حضور داشتند را دستگیر کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز افزود: در بازرسی از مخفیگاه سارقان سلاح بکار رفته به همراه ۴ تیر و سلاح خشن دیگر کشف شد.

وی با بیان اینکه سارقان در ابتدا منکر هرگونه سرقتی بودند، اظهار کرد: سارقان در مواجهه با دلایل پلیس لب به اعتراف گشودند و اذعان داشتند که با برنامه ریزی؛ مسئول مالی شرکت مربوطه را موردتعقیب قرار دادند و می خواستند مبالغ همراه وی را سرقت کنند.

سرهنگ صفایی تاکید کرد: پرونده سارقان جهت تحقیقات تکمیلی باز و سارقان در اختیار  پلیس هستند.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :البرز