کد خبر ۴۸۰۹۰۹ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۷

دفاع از سردار و نمایش ضدانگلیسی

یک کانال طرفدار احمدی‌نژاد، بخشی از کیفرخواست بقایی را منتشر کرده است که چند مطلب بر خلاف ادعاهای بقایی را ثابت می‌کند:

به گزارش سرویس سیاسی ذاکرنیوز، وقتی بقایی به زندان می‌رود و دوستان حواس پرت او را لو می‌دهند!  آقای احمدی‌نژاد؛ سپاه قدس به استعلام پاسخ داده، شما هم دریافت ارز را تایید کردید، حالا باید پاسخگو باشید
بدون مقدمه :
۱. همراه با محکومیت نهائی و زندانی شدن  بقائی؛ جماعت بهاری ها شروع به حمله و توهین به سردار سرافراز و جان برکف اسلام حاج قاسم سلیمانی کرده اند. عده ای نیز نامه بقائی را بهانه ای برای تسویه حساب و انتقام گیری از او کرده اند.
 سردار سلیمانی فرمانده کم نظیری است که با سالها مجاهدت شبانه روزی خود و جانفشانی مدافعان حرم و رزمندگان محور مقاومت موفق شد جرثومه داعش؛ یعنی بزرگترین خطر امروزی علیه جهان اسلام، شیعه و سنی و حتی بشریت را نابود کند. این تنها گوشه ای از خدمات (به تعبیر رهبری معظم) این مجاهد فی سبیل الله است. عزت و افتخار و شجاعت سردار سلیمانی در محکومیت یا عدم محکومیت امثال بقائی!! نهفته نیست

۲. از دیگر سو ،  مشائی که در سالهای مسئولیت خود؛ بارها با انگلیسی ها ملاقات کرده، امروز با  چهره ضدانگلیسی و با متهم کردن یک قوای سه گانه نظام به انگلیسی بودن، حکم صادره علیه بقائی را نیز دستور!!!! انگلیس پنداشته و #نمایش آتش زدن حکم دادگاه ایران را در مقابل سفارت انگلیس اجرا می کند. نمایش مشمئز کننده و سخیفی که منهای ابعاد حقوقی آن، توسط نفر اصلی ملاقات کننده با انگلیسی ها به اجرا در می آید.
انگلیس، خبیث است و تفاوتی نمی کند که این خباثت در دولت گذشته باشد و یا در دولت فعلی. بی مناسبت نیست مشائی از ملاقات خود با جک استراو وزیر خارجه اسبق انگلیس نیز بگوید.‌

یک کانال طرفدار احمدی‌نژاد، بخشی از کیفرخواست بقایی را منتشر کرده است که چند مطلب بر خلاف ادعاهای بقایی را ثابت می‌کند:


 اول اینکه در این مطلب تصریح شده است که سپاه قدس نتیجه این استعلام را مثبت اعلام کرده و گفته است که پول‌ها به بقایی پرداخت شده است، در نتیجه نامه بقایی به سردار سلیمانی برای تکذیب این موضوع، چیزی جز یک بازی رسانه‌ای نبوده است.
 دوم اینکه تاریخ این پرداخت، روز ۱۲ مرداد و در حالی بوده که دولت روز بعد و پس از مراسم تحلیف در ۱۳ مرداد به روحانی تحویل داده شده است. بنابراین در هنگام دریافت این وجه، هم احمدی‌نژاد رئییس جمهور بوده است و هم بقایی معاون اجرایی او! این در حالی است که بقایی مدعی است در تاریخ دریافت وجوه دولت به پایان رسیده بوده است.
 نکته دیگر وجود یک گاف از سوی خود بقایی در نامه‌ای است که خطاب به دادگاه تجدیدنظر نوشته است. او در بند ۲/۲ این نامه ذکر می‌کند که این دریافت وجه صورت گرفته ولی این یک توافق میان سردار سلیمانی و احمدی‌نژاد بوده است. به این ترتیب او اصل دریافت مبالغ را پذیرفته و به دنبال باز کردن این مسئولیت از گردن خود است! البته این بخش از نامه بقایی در کانال‌های مذکور ویرایش و حذف شده است!
  هر چند کانال منتشر کننده گاف دریافت وجوه توسط بقایی، اندکی پس از متوجه شدن این موضوع، تاریخ منتشر شده را تغییر داد؛ اما همچنان تصویر داخل پست، گویای این است که تاریخ دریافت وجوه، روز آخر دولت دهم بوده است.
 به نظر می‌رسد با تایید دریافت ارزها توسط احمدی‌نژاد یا هر کس دیگر، زمان آن رسیده است که احمدی‌نژاد درباره هزینه‌کرد آن توضیحات ارائه دهد. او باید به جای فرافکنی پاسخگو باشد
انتهای پیام/58
 

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
اخبار مرتبط :
    0
    ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۷

    خوب حالا این پول با این وضع داغون مردم بدین به سران افریقای

    پاسخ