آخرین اخبار

کد خبر ۴۷۹۶۴۵ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۳

اختتامیه جشنواره «تزئین سفره های هفت سین» در گرگان برگزار شد

گرگان- اختتامیه جشنواره «تزئین سفره های هفت سین» با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی در گرگان برگزار و افراد برگزیده این جشنواره معرفی شدند.

به گزارش ذاکرنیوز، اختامیه جشنواره «تزئین سفره های هفت سین» ظهر سه شنبه با حضور رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گرگان،‌ محسن کریمی قائم مقام شهردار گرگان و رئیس هیئت مدیره سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان، ابراهیم جرجانی رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان برگزار شد.

در این جشنواره ۱۶۳ اثر از ۱۲ خانه فرهنگ شهر گرگان داوری شدند که در نهایت ۴۵ اثر به مرحله نهایی راه یافتند.

ابراهیم جرجانی، رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان در این مراسم گفت: آثار رسیده به جشنواره بسیار زیبا و نشان دهنده دیدگاه خوب و ارزشمند طراحان سفره های هفت سین بود.

وی افزود: خانه های فرهنگ فضای ارتباطی مناسبی را برای آموزش و اشتغال مردم فراهم کرده است و برای افزایش این فضا باید برنامه ریزی انجام داد و بیش از بیش هزینه کرد.

جرجانی ادامه داد: خانه های فرهنگ به عنوان پایگاه و پیشانی شهرداری در مناطق مختلف شهر دیده می شوند و باید تلاش کنیم این خانه ها به بهترین وجه در نزد مردم نشان داده شوند.

وی افزود: سال به سال شاهد رخ دادن اتفاقات بهتری توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان در سطح شهر هستیم و این سازمان توانسته در زمینه گردشگری واستقبال از نوروز برنامه های خوبی را اجرایی کند.

جرجانی با اشاره به اثار رسیده اظهار کرد: در بین آثار رسیده به جشنواره نمونه های بسیار زیبایی وجود دارد و من مطمئنم افرادی که می توانند چنین اِلمان هایی با اندازه کوچک خلق کنند توانایی ساخت آن در سایز بزرگتر را هم دارند.

ایده های زیباسازی شهری ارائه شده از سوی شهروندان حمایت می شود

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان گفت: از تمام افرادی که در بحث اِلمان های شهری دارای ایده و توانایی هستد دعوت می کنم ایده های خود را به شهرداری و واحد زیباسازی شهری  منتقل کنند و من قول می دهم تا جایی که بتوانیم این ایده ها را عملی کنیم و به جای بهره گیری از پیمانکاران خارج استانی از افراد بومی در این زمینه کمک بگیریم.

در پایان این مراسم از آثار برگزیده تجلیل شد.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :ورزش