کد خبر ۴۷۹۴۳۰ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۵

حاشیه‌سازی برای فرار از پاسخگویی جریان بهار

در ایام اخیر طیفی ملقب به بهاری‌ها با شانتاژهای گسترده سعی در ارائه‌ی چهره‌ایی مطالبه‌گر و عدالت‌طلب در اذهان جامعه داشته است؛ از نامه احمدی‌نژاد به رهبری تا نامه‌ی امروز حمید بقایی به سردار سلیمانی!

به گزارش سرویس سیاسی ذاکرنیوز، در ایام اخیر طیفی ملقب به بهاری‌ها با شانتاژهای گسترده سعی در ارائه‌ی چهره‌ایی مطالبه‌گر و عدالت‌طلب در اذهان جامعه داشته است؛ از نامه احمدی‌نژاد به رهبری تا نامه‌ی امروز حمید بقایی به سردار سلیمانی!

 اما ایا واقعا پشت این اقدامات، درد عدالت وجود دارد؟ واقعا هدف افشاگری و مطالبه‌ی عدالت است یا شانتاژ و فرار رو به جلو برای از دست ندادن بدنه‌ی اجتماعی؟ سمت و سوی فعالیت‌های احمدی‌نژاد و دوستانش نشان می‌دهد "عدالت" در تعریف بهاری‌ها کارکردی حزبی دارد؛ ملاک عدالت تنها در گروی دادگاه  بقایی معرفی می‌شود و تنها نسخه شفاف عدالت، تطهیر وی و اعلام عدم گناهکاری اوست.

 نامه‌ی دیروز حمید بقایی به سردار سلیمانی نه دغدغه‌ی عدالت را دارد و نه بویی از حقیقت برده؛ این نامه در پازلی دیگر تعریف می‌شود و آن تکرار مشی احمدی‌نژاد در تمام این سال‌هاست؛ اینکه جمهوری اسلامی مانند آش شوربا و درهمی است که اکثر قریب به اتفاق مسئولین حاضر و فعال آن یا در لابی فسادی دخیل‌اند یا در لابی خاص با افراد خاص دخیل و موثرند. اقدامی که بنظر میرسد واکنشی عجولانه و دستپاچه، به افشای خبر رئیس سازمان م.فرهنگی که اعلام کرده است در زمان مدیریت اقای بقایی ۹۶۰ هزار شی تاریخی از موزه ملی خارج شده است.

  با مشخص شدن بخشی از تخلفات اقتصادی بقایی، جریان بهاری بهتر است به جای شانتاژ و اقدامات پیش دستانه و تعیین ضرب الاجل برای افراد، نقاب عدالت طالبی را از چهره بردارد و نسبت به این حجم از فساد اقتصادی از سمتی کسی که ماه‌هاست تلاش می‌شود چهره‌ای مظلوم و بیگناه از او نشان داده شود، پاسخگو باشد.

انتهای پیام/58

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir