آخرین اخبار

کد خبر ۴۷۸۰۶۰ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۳

سخنرانی موسوی لاری در اختتامیه همایش ملی ریحانة النبی

شیراز- ذاکر نیوز- رئیس همایش ملی ریحانة النبی، ضمن قدردانی از همشهریان و حضور یافتگان در این همایش، از لزوم پیروی از فاطمه زهرا سخن گفتند.

به گزارش ذاکر نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالواحد موسوی لاری در مراسم اختتامیه این مراسم عنوان کرد: راهی که در پیش گرفته‌ایم هم سهل است و هم دشوار؛ سهل است چراکه بسیاری برای این همایش تلاش می‌کنند و سخت است چون موضوع بسیار بااهمیت است. 
رئیس همایش ملی ریحانة‌النبی بیان داشت: از همه همشهریان عزیزی که کمک کردند تا این مراسم به‌خوبی انجام شود و همچنین از علما، روحانیون، شعرا و ادبایی که حضور یافتند و هم از عزیزانی که چندین ماه است در تهران، شیراز و شهرستان مهر فعالیت کرده‌اند و نیز از استاندار و مجموعه مدیران استان به‌خصوص اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، دکتر بهزاد مریدی مدیرکل پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران که انصافاً وجودش برای مجموعه فعالیت‌های فرهنگی سرمایه است، قدردانی می‌کنم.
موسوی لاری ادامه داد: راهنمایی های مراجع بزرگوار تقلید در این زمینه به ما کمک کرده است وما از محضر ایشان یاد گرفته‌ایم که صرف ارادت و صرف تمسک و تولی کافی نیست.
وی افزود: توسل به ائمه اگر صرف عاطفه و تقاضای شفاعت باشد، کافی نیست.
رئیس همایش ملی ریحانه عنوان کرد: باید دریابیم چگونه می‌توان زهراباوری درونی را به زهراگرایی عمل بدل کرد.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir