کد خبر ۴۷۷۳۱۴ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۵
بسیار مهم!

پروژه گورباچفیفزم! یا مکانیزم استحاله از درون!

ابر استراتژی ای که توسط آن، ایالات متحده توانست ابر قدرت بلوک شرق یعنی شوروی سابق را به فروپاشی بکشاند!

به گزارش سرویس سیاسی ذاکرنیوز، برجام موشکی پله ای از پازل جریان نفوذ است که نطفه آن در همان برجام ابتدایی منعقد شده بود!با عدم رعایت مکانیزم بازگشت پذیری به عمد در برجام ابتدایی!بتن ریزی در قلب رآکتور کاملاً حساب شده بود!

این روزها در ادبیات و بیانات مقام معظم رهبری عناوینی چون “پروژه نفوذ” به وفور قابل مشاهده و پیگیری است به عنوان نمونه مقام معظم رهبری در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و خانواده های آنان در تاریخ 15/07/94 به این پروژه خطرناک دشمن اشاره داشتند و فرمودند: مذاکرهی آمریکا با جمهوری اسلامی ایران، یعنی نفوذ؛ تعریفی که آنها برای مذاکره کردند این است و آنها می خواهند راه را برای تحمیل باز کنند.

امروز غول عظیم تبلیغاتی دنیا در مشت آمریکا است؛ امروز جریان صهیونیستیِ که به شدّت، دشمن بشریّت و دشمن فضیلت است، با آمریکا، هر دو در یک لباسند، دستشان از یک آستین بیرون می آید و با هم هستند.

مذاکره با اینها یعنی راه را باز کردن برای اینکه بتوانند، هم در زمینه اقتصادی، هم در زمینه فرهنگی، هم در زمینه های سیاسی و امنیّتیِ کشور نفوذ کنند، در همین مذاکرات مربوط به مسائل انرژی هسته ای، هرجا فرصت پیدا کرده و به آنها میدان داده شد -که البتّه طرف های ایرانی بحمدالله حواسشان جمع بود امّا یک جاهایی بالاخره آنها فرصتهایی پیدا کردند- یک نفوذی کردند، یک حرکت مضرِّ برای منافع ملّی انجام دادند؛ آنچه ممنوع است این است.

مذاکره با آمریکا ممنوع است به خاطر ضررهای بی شماری که دارد و منفعتی که اصلاً ندارد؛ این فرق میکند با مذاکره با فلان دولتی که نه چنین امکاناتی دارد، نه چنان انگیزه ای دارد؛ اینها با همدیگر متفاوت است.

نقشه ای حساب شده با برنامه ریزی عوامل بیرونی و درونی
نقشه بسیار هوشمندانه طراحی شده بود،با سنگین ترین بمباران تبلیغاتی شبکه رسانه ای جریان لیبرال،و ایجاد نیاز کاذب که تنها راه حل مشکلات کشور در مذاکره است،نظام را پای میز مذاکره کشاندند!
 مسئله خوده مذاکره نبود، بلکه بعد از مذاکره و عدم اجرای تعهدات طرف مقابل بعد از ایجاد محدودیت های هسته ای بود!
آمریکا هیچگاه تحریم های خود را بعد از توافق هسته ای،بر نخواهند داشت،تا زمانی که توان موشکی که بر هم زننده معادلات در منطقه هست هنوز پابرجا ست!
اما این استحاله،زمان بر و باید پله پله انجام میشد!اینبار نباید اشتباهات دوره قبل مذاکرات سعدآباد تکرار میشد!

وحیه عاشورایی نیاز امروز مدیران و مسئولین کشوری

متأسفیم از اینکه برخی از مسئولین دولتی و برخی از کارشناسان و رسانه های وابسته به معنای واقعی خودش یا منفعل در برابر فرهنگ غربی تبدیل به پیاده نظام دشمن برای استحاله شده اند.

هدف دشمن از این جنگ فرهنگی استحاله نظام است و ابزار آن هم مسائل خاص فرهنگی است و پیاده نظام آن برخی از نیروهای بدون روحیه حسینی و بدون روحیه عاشورایی است و تلاش های فراوانی را هم دنبال می کنند.

سیاه نمایی نظام حرکتی در جهت ناتوان جلوه دادن نظام

اقدامات آن ها برای استحاله انقلاب و غیر موفق جلوه دادن انقلاب در گفتمان مقاومت و ایستادگی است و می خواهند انقلاب را ناکام معرفی کنند. در حالی که تمام سربلندی های ما پیش روی های انقلاب اسلامی است که به رغم تمام مشکلات حرکتش بسیار معجزه آسا و توفنده و عالی بوده و آن ها به این دلیل احساس خطر می کنند و توجه دارند که این انقلاب اسلامی بود که روز به روز جبهه استکبار را به عقب نشینی وادار کرد و مرگ تدریجی استکبار را رقم زد و سنگ در دست بچه های فلسطینی را به موشک مبدل کرد و شعار نیل تا فرات رژیم صهیونیستی را به این تبدیل کرد که چه کند تا موجودیتش حفظ شود.

لذا انقلاب اسلامی توانسته است نهاد فرهنگی بسیج را جهانی کند و امروز استکبار فقط نگران بسیجیان ایران و منطقه نیست و می بیند در کشورهای دیگر این فرهنگ رواج پیدا کرده و جهانی شده است و لذا می خواهد با ناتوان معرفی کردن انقلاب و با پایان جلوه دادن روحیه مقاومت، روحیه سازش را در درون کشور ایجاد کند اینکه حل تمام مشکلات را به ارتباط با استکبار و کنار آمدن با استکبار گره می زنند نتیجه اقدامات حساب شده جبهه استکبار است که ما باید بیشتر مراقب باشیم.


 برای سه نفر در ایران مثل روز روشن بود که آمریکایی ها به تعهدات خود هیچگاه عمل نخواهند کرد!


رهبر معظم انقلاب،اکبر هاشمی رفسنجانی و حسن روحانی به عنوان مذاکره کننده ارشد #دولت_اصلاحات! کسی که یکبار در سعدآباد شخصا طعم عدم انجام تعهدات غرب را چشیده بود!

در مذاکرات سعدآباد،تأسیسات اتمی کشور پلمپ شد که در صورت عدم انجام تعهدات، فک پلمپ شود! که این اتفاق هم افتاد و به دستور رهبر معظم انقلاب فک پلمپ شدند! اما اینبار تأسیسات اتمی باید جوری نابود و از مدار خارج میشد، که با نقض عهد حتمی، طرف مقابل هم نتوان آنها را به حالت اول برگرداند!
رهبر انقلاب در سخنرانی رسماً فرمودند:خر آنها که از پل رد شود،برمیگردند و به ریش شما میخندند!اما حسن روحانی منتقدین را تندرو و کاسبان تحریم نام مینهاد!
در حقیقت#برجام مکانیزمی بود برای گیر دادن دست نظام زیر گیره و منگنه غرب!


که با قطعنامه 2231 سازمان ملل چهار میخ شد! 

مکانیزم بازگشت پذیری که از لزومات قطعی یک توافق است، به عمد توسط جریان لیبرال لحاظ نشد!


قلب رآکتور اتمی،پر از بتن شد،اورانیوم های غنی شده اکسید شدند و سانتریفیوژ ها جمع آوری شد تا در صورت نقض عهد طرف مقابل، نظام نتواند میز مذاکره را ترک کند و به حالت اول برگردد و حالا که تحریم ها برداشته نشد و صنعت بازدارنده اتمی شخم زده شد، نظام برای برداشته شدن تحریم ها،مجبور به ماندن در میز مذاکره و دادن دومینو وار امتیازات بیشتر شود!

انتهای پیام/28

 

 
 
 

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
اخبار مرتبط :