کد خبر ۴۷۳۸۱۰ انتشار : ۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۵
با حضور جمعی از مسئولان صورت می‌گیرد

برگزاری آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان مسابقه ملی عکس سفر به خانه خدا در دانشگاه تهران

آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان مسابقه ملی عکس «سفر به خانه خدا» فردا با حضور جمعی از مسئولان در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش ذاکرنیوز، آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان مسابقه ملی عکس «سفر به خانه خدا» با حضور جمعی از مقامات کشور در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

بنابراین گزارش در آیین اختتامیه این مسابقه که با حضور محمود نیلی احمدآبادی رییس و مجید سرسنگی معاون فرهنگی دانشگاه تهران، حمید محمدی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان حج و زیارت، احمد مسجد جامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران و جمعی دیگر از مسئولان برگزار خواهد شد؛ 9 اثر برگزیده نهایی معرفی و از برگزیدگان تجلیل و قدردانی به عمل خواهد آمد. 

لازم به ذکر است از میان حدود 3 هزار اثر ارسالی به دبیرخانه مسابقه از استان‌های سراسر کشور، هزار و 890 اثر به مرحله داوری راه یافت که نهایتا هیات داوران، 75 اثر را برای کتاب مسابقه، 53 اثر را برای نمایشگاه و 11 اثر برجسته را به عنوان آثار برتر و شایسته تقدیر برگزید.

گفتنی است، مسابقه ملی عکس سفر به خانه خدا در محورهای عزت و کرامت حجاج ایرانی، وحدت در جهان اسلام، عملیات اجرایی حج سال 1396، لحظه‌های ویژه عبادی، سلفی بناها و آیین‌ها و استقبال از حجاج سال 96 و به همت شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری دانشگاه تهران و با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی دانشگاه تهران و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار شده است.

مسعود زنده روح کرمانی، دبیر هنری مسابقه و افشین شاهرودی، کمال الدین شاهرخ و حسن غفاری، اعضای هیئت داوران مسابقه هستند.

لازم به ذکر است این مراسم فردا 6 اسفند 96، ساعت 17:45 در محل سالن اصلی باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و حضور در این مراسم برای عموم آزاد است.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :تهران عکس