آخرین اخبار

کد خبر ۴۷۱۶۹۲ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۵
شهردار آبپخش:

بهسازی محورهای ورودی شهر آبپخش در دستور کار قرار گیرد

بوشهر - شهردار آبپخش گفت: بهسازی محورهای ورودی شهر آبپخش در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش ذاکرنیوز، اعظم صمصامی عصر یکشنبه در بازدید مسئولان استان بوشهر از شهر آب‌پخش با اشاره به موقعیت ممتاز شهر آبپخش از لحاظ جغرافیایی اظهار داشت: شهر آبپخش از شهرهای گردش‌پذیر استان بوشهر است و همه ساله در ایام نوروز و سایر مناسبت‌ها شاهد حضور گردشگران و مسافران زیادی در این شهر هستیم.

وی افزود: شهر آبپخش بخاطر دارا بودن جاذبه‌های گردشگری طبیعی و بکر، همواره مورد توجه رهگذران بوده و در مسیر بسیار مهم چند استان کشور نیز واقع شده است.

صمصامی بیان داشت: ورودی هر شهر، چشم آن شهر محسوب می‌شود و همیشه مورد توجه مسافران و رهگذران است و باید به گونه‌ای باشد که در کانون توجهات قرار گیرد.

شهردار آبپخش خاطرنشان کرد: بهسازی ورودی های شهر آبپخش باید مورد اهتمام جدی قرار گیرد و بهسازی شوند و پتانسیل های فراوانی برای زیباتر شدن در این ورودی‌ها وجود دارد.

معاون راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر، معاون عمرانی فرماندار دشتستان، رئیس اداره راه و شهرسازی دشتستان، بخشدار و شهردار آبپخش و کارشناسان اداره راه و شهرسازی استان و شهرستان از محورهای ورودی شهر آبپخش بازدید کردند.

همچنین ناظران عالی دفتر فنی استانداری بوشهر از طرح ها و پروژه های عمرانی شهر آبپخش بازدید کردند.

سپس در نشستی که در دفتر شهردار آبپخش برگزار شد از ناظر عالی سابق استانداری مهندس امیر فرهنمند با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :بوشهر