آخرین اخبار

کد خبر ۴۷۰۲۶۳ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۸

چرا بقایی و احمدی نژاد در تخریب قوه قضائیه جری شده اند

 به گزارش سرویس سیاسی ذاکرنیوز، ما قبلا در مورد حرکات احمدی نژاد و دو یارش مفصل صحبت کرده ایم و اینکه هدف اصلی آنها چیست که متاسفانه دوستان احمدی نژاد هرنوع کم لطفی را در حق ما روا داشتند و به بدترین وجه ممکن به ما حمله کردند.گاهی بعضی دوستان می پرسند که آیا جسور بودن این جماعت نمی تواند از روی شجاعت و دلسوزی و انقلابی گری آنها باشد؟چند نفر می توانند اینطور در مقابل قاضی القضات قد عَلم کنند و حتی او را غاصب معرفی کنند و عملا پای رهبری را به وسط میدان تخریب های خود بکشند؟آیا این نشان نمی دهد که آنها در راه حقگویی از هرگونه مجازات ابائی ندارند و نمی ترسند جوابش را در ادامه بخوانید.
 اتهامات اصلی بقایی مربوط به مسائل مالی است.
۱- اختلاس
۲- تصاحب مال از طریق غیرقانونی و نامشروع
این دو عنوان عناوین کلی اتهامات به بقایی است که در قالب مطالب پایین قوه قضائیه خواستار توضیح دادن آقای بقایی است.
برداشت ۱۶ میلیارد تومان از بیت المال بدون مجوز
۲ میلیارد تومان از صندوق امانات بانک ملی
۳/۷۰۰/۰۰۰ یورو از کنفرانس عدم تعهدها
پیدا شدن تعدا بالایی سکه و... در منزل شخصی و(منبع:خبرگزاری تسنیم)
 یک اتهام سیاسی هم دارد که بعد از دادگاهی شدن ایشان به راه افتاد که با عنوان تشویش اذهان عمومی شامل حال او میشود
 حداکثر مجازات اختلاس در این مبلغ ۷ تا ۱۰ سال حبس است و چون در این پرونده متهم به تعدد جرم اختلاس هست ،طبق ماده ۱۸۴ قانون مجازات اسلامی  تا یک و نیم برابر حداکثر مجازات(۷تا۱۰سال) افزایش می یابد یعنی حداکثر که همان ۱۰ سال است تبدیل به ۱۵ سال میشود.
 اما مجازات توهین و تبلیغ علیه نظام از ۶ ماه تا ۳سال تعیین شده و طبق مواد قانونی ۴۶ و ۴۷و ... قانون مجازات اسلامی با توجه به تعدد ارتکاب جرم، مجازات ها ادغام شده و بالاترین مجازات اجرا میشود لذا چون مجازات کوچکتر ۶ ماه تا ۳سال و مجازات بزرگتر ۱۰ تا ۱۵ سال است
پس ملاک عمل همون ۱۰ یا ۱۵ سال که از ۶ماه تا ۳ سال بیشتر است قرار میگیرد.
 لذا اگر حمید بقایی از صبح تا شب و و هفت روز هفته ۲۴ ساعته علیه نظام و مسئولین و بقیه توهین و تهمت و .... انجام بدهد و اگر تعداد توهین و تهمت و ... به اشخاص و ... بیش از ۳بار بشود که تاکنون زیاد بوده مشمول افزایش ۱ و نیم برابری حداکثر مجازات تعیین شده یعنی ۳×۱/۵ به عبارتی ۴سال ۶ماه خواهد  بود
که در این صورت حتی از ۷سال مجازات حداقلی اختلاس و تصاحب مال بازهم کمتر خواهد بود.
 پس اگر آقای بقایی و احمدی نژاد به صورت ۲۴ ساعته هم علیه نظام و تشویش اذهان حرکت کنند،تاثیر خاصی در مجازاتشان نخواهد داشت.

به همین دلیل به کار خود ادامه می دهند تا حداقل بتوانند افکار عمومی را با خود همراه کنند و به عبارتی مظلوم نمایی می کنند همان کاری که وقتی دین شخصی سیاسی شود از این ترفند کثیف استفاده می کند.پس از هوچی گری های دائم اینها تعجب نکنید و این کارها را حمل بر شجاعت و انقلابی گری نکنید.

 عزیزان فقط برای دکتر احمدی نژاد دعا کنید .

 

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
اخبار مرتبط :