آخرین اخبار

کد خبر ۴۶۹۷۵۶ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۰

«بزرگ‌مرد کوچک» در راه آی‌فیلم

مجموعه تلویزیونی «بزرگ‌مرد کوچک» به‌کارگردانی زنده‌یاد مسعود رسام قرار است پس از پخش مجموعه «زنگ آخر» از شبکه آی‌فیلم پخش شود.

 

 

به گزارش ذاکرنیوز و به نقل از روابط‌عمومی شبکه آی‌فیلم، سريال «بزرگ مرد كوچك» كه در سال 87 از شبكه دو سيما پخش شده بود قرار است از ۲۸ بهمن از این شبکه روی آنتن قرار بگیرد.

 اين سريال به زندگي «عليرضا»، دانش‌آموزی پر جنب‌و‌جوش، كنجكاو و مملو از سؤال و چرايي درباره زندگي پيرامون خويش و دنياي امروز و تاريخ می‌پردازد. او در مقطع راهنمايي به همراه ديگر دانش‌آموزان هم‌سنش تشنه آموختن است ولي گاهي افراط او در تحقيق و كنجكاوي، مدير و معلمان مدرسه را به دردسر مي‌اندازد...

رامبد جوان، لاله صبوري، بهروز بقائي، شهربانو موسوي، احمدرضا اسعدي، ندا مقصودي، فريبا نادري، عزيز مالكي، بيژن سيفان، ايرج ملكي، هادي اتابكي، مهدي طنابچي، رضا سعادت و بهرام محمدي پور بازیگرانی هستند که در این مجموعه ایفای نقش کرده‌اند.

 همچنين محمد شاداني در نقش عليرضا، آرين فشنگچي، ابراهيم زارعي، نويد دهدشتي، اميررضا نيكخواه بهرامي و پارسا قاسمي بازيگران خردسال اين مجموعه هستند.

این سریال به تهيه‌كنندگی سعيد پورفرج و نويسندگی شيما بحريني در ۲۱ قسمت ۳۵ دقیقه‌ای از شنبه ۲۸ بهمن هر روز ساعت ۱۷:۰۰ روی آنتن می‌رود و بازپخش آن نیز در ساعت‌های ۰۱:۰۰ و ۰۹:۰۰ روز بعد خواهد بود.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
اخبار مرتبط :