آخرین اخبار

کد خبر ۴۶۹۷۵۵ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۵

سوریه، پشت مرزهای هیسپان

مستند «سوریه: پشت مرزها» که به آنتن هیسپان رسیده است، ماجرای محاصره روستاییان سوری توسط تروریست ها را نشان می دهد که به کمک ارتش سوریه در نهایت نجات می یابند.

به گزارش ذاکرنیوز، داستان روستاییان سوری را نشان می دهد که در محاصره تروریست ها قرار دارند و تمام جاده های اطراف آنها بسته شده است و اگر کمکی به آنها نشود، این امکان دارد که از گرسنگی و بی آبی تلف شوند.

در این مستند نشان داده می شود که آنچنان مواد اولیه ی غذایی و سوخت کمیاب شده تا آنجا که مردم برای تهیه غذا شاخه های درخت های زیتونشان را می شکنند تا سوخت لازم برای آتش فراهم کنند.

در ادامه این مستند ارتش سوریه با امداد رسانی از طریق هوایی مواد لازم برای مردم محاصره شده را فراهم می کند. علاوه براین گونه کمک ها، ارتش سوریه برای پاکسازی و آزادسازی منطقه، عملیات گسترده ای را آغاز کرده و تروریست ها را مجبور به عقب نشینی و فرار می کنند.  

مستند «سوریه: پشت مرزها» محصول سال 2013 به کارگردانی اولی لامبرت (Olly Lambert) در دو قسمت 25 دقیقه ای از چهارشنبه ساعت 7:30 به وقت تهران برای مخاطبان اسپانیایی زبان هیسپان به روی آنتن رفته و در ساعات 14:30 و 20:30 همان روز بازپخش می شود.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir