آخرین اخبار

کد خبر ۴۶۸۹۵۵ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۹

برخی از واکنش‌ها به حذف فیلم لاتاری از جشنواره فیلم فجر

به گزارش سرویس فرهنگی ذاکرنیوز، واکنش ها به عدم تخصیص جایزه در حد فیلم لاتاری ادامه دارد،علی صدری‌نیا گفت: من جای هیات داوران جشنواره فجر بودم حداقل شکل کار رو رعایت می‌کردم و لااقل توی سه چهار تا بخش #لاتاری رو نامزد می‌کردم، بعد آخرش همه جایزه‌ها رو می‌دادم به هومن سیدی، که اینقدر تابلو نباشه و آدم احساس نکنه با یه دستورالعمل از بالا این فیلم رو بایکوت کردن!

  محمدرضا باقری: لاتاری را در هیچ بخشی کاندیدا نکردند که حساب کار دست محمدحسین مهدویان بیاید که یک وقتی گنده نشود برایشان!

 فضه سادات حسینی: یعنی طنز جشنواره فجر این بود ک #لاتاری محض رضای خدا در یک بخش هم کاندیدا نشد! لااقل برای حفظ آبروی خودتون و #ماله_کشی هم که بود یه جا کاندیداش میکردید! داوری اینقدر تابلو !

 صادق نیکو: سر #لاتاری رو بریدن! - تمام

  فائزه اکبرشاهی: هرچقدر "ضدایرانی‌تر" فیلم بسازی در "جشنواره فجر ایرانی" بیشتر تحویلت میگیرند! یعنی هرچه بیشتر بی غیرتی، دروغ، خیانت، بی وجدانی و ... را به ایرانی ها نسبت دهید بیشتر دوستتان دارند!!

  سید محمود رضوی (تهیه کننده لاتاری): #خبر_خوب اينكه #حالم_خوبه؛ اول به دليل اينكه همسرم يك متن در صفحه اينستاگرامش واسم نوشته كه به صدتا سيمرغ مي ارزه. دوم به دليل اينكه درسته #لاتاری توسط داوران #جشنواره_فجر ناديده گرفته شد ولی هم مردم در صفها حمایتمان کردند و میکنند و هم در فضای مجازی همه آمده اند پای کار #لاتاري

 
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
اخبار مرتبط :