آخرین اخبار

کد خبر ۴۶۷۱۹۵ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۴
آیت الله مکارم شیرازی:

22 بهمن امسال جشن پیروزی مردم و روز رسوایی دشمنان اسلام

آیت الله مکارم شیرازی گفتند: 22 بهمن امسال جشن پیروزی مردم و روز رسوایی دشمنان خواهد بود.

به گزارش ذاکرنیوز، آیت الله  مکارم شیرازی امروز در درس خارج فقه در مسجد اعظم قم، با بیان اینکه دشمن با تکیه بر اغتشاشات ناکام عده‌ای فریب خورده دچار امیدواری کاذب شده است افزود: مردم در 22بهمن یکبار دیگر دشمن را نا امید و کوبنده تر از سالهای گذسته علاقه مندی خود به انقلاب اسلامی را نشان می دهند.

وی اتحاد و خلوص نیت را از مهمترین رموز پیروزی انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: اگر این اتحاد روز به روز پر رنگ تر شود و مردم همان خلوص نیت سالهای پیروزی انقلاب را حفظ و احیا کنند، پرچم این انقلاب قطعا به دستان مبارک امام عصر (عج) خواهد رسید.

آیت الله مکارم شیرازی اتکا به قدرت بی انتهای الهی را مهمترین ویژگی و وجه تمایز انقلاب اسلامی ما با انقلاب های دیگر کشور ها دانست و تصریح کرد: همین توکل به خدا بود که ما را در بدترین شرایط جنگ تحمیلی، با وجود اتحاد ابر قدرت ها به پیروزی رساند.

وی با بیان اینکه امروز آمریکا برای رسیدن به اهداف خود علیه ایران به دنبال همراه کردن کشورهای اروپاییست افزود: با این وجود هنوز هم عده‌ای در داخل کشور در مورد انتخابات صحبت می کنند و بر طبل تفرقه می کوبند!

آیت الله مکارم شیرازی در بخش دیگری از سخنان خود به شیوه تدوین بودجه کشور اشاره کرد و افزود: دولت باید درآمدهای خود را از قشرهای مرفه جامعه تأمین کند و این درآمدها را برای بهبود معیشت طبقات ضعیف مصرف کند که در این خصوص مجلس هم باید دقت لازم را در اصلاح لایحه بودجه مد نظر قرار دهد.

وی بار دیگر و با اشاره به صحبت یکی از طلاب، از شیوه بانکداری در  کشور انتقاد کرد و گفت: بارها در این خصوص تذکر داده ایم اما گوش شنوایی نیست.

آیت الله مکارم شیرازی افزود: البته با توجه به آثار زیانبار این بانکداری در جامعه یک روز مسئولان ناچار می شوند این شیوه را اصلاح کنند.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
اخبار مرتبط :