کد خبر ۴۵۹۰۸۳ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۵
حجت الاسلام صدیقی در خطبه های نمازجمعه تهران:

اغتشاشات موخر طرح آمریکا، صهیونیسم و عربستان بود/ اگر آمریکا باردیگر هم دسیسه کند تودهنی خواهد خورد

امام جمعه موقت تهران اظهار کرد: نظام اسلامی دشمنان خائن قسم خورده ای دارد که چشم دیدن دین خدا را نداشته و استقلال هیچ کشوری را برنمی تابند.

به گزارش ذاکرنیوز، حجت‌الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران امروز در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه تهران با پرداختن به مسائل روز، اغتشاشات موخر در کشور را سانحه عبرت‌انگیز و بیدارگری قرائت کرد که باید نسبت به آن روشنگری گردد.

 

صدیقی با اظهار بررسی خود در ارتباط با آشوب‌های موخر در کشور افزود: خوب ترین برنامه ای را در این ارتباط رهبر معظم انقلاب داشتند که فرمودند این اغتشاش عوامل بیرونی دارد و طراحی شده هست. ما‌ه‌ها شیطان بزرگ و ایادی ما‌ه‌ها شیطان بزرگ و آن برنامه ریزی کردند و افرادی در جایگاه ها دسیسه تحت مطالعه جای گرفتند و از این مجال سوء استفاده کردند.

صدیقی همچنان عنوان نمود: شیطان بزرگ که جزء بدبخت‌ترین

امام جمعه موقت تهران اضافه کرد: آشوب‌های اینچنینی طرح آمریکا و صهیونیسم و با پول عربستان و پادوهای آنها هست که در راس آن منافقان بدبخت و آواره بودند که از خود بریده و به بیگانگان

وی برهمین اساس اضافه کرد: البته برای ما متقن نبود که بعد از فتنه 88 چنین رخدادی بیفتد اما آنهایی که فکر می‌کنند انقلاب تمام شده و اهتمام دارند گفتمان انقلابی را به حاشیه ببرند و همچنان مسائل جزئی‌ بی‌ارزش را بزرگ می‌کنند بدانند دشمنان ما در انتظار غفلت هستند و به محض اینکه احساس کنند مردم مشکل دارند از همان نقطه وارد می‌شوند و اهتمام در نابود شدن دارند. بنابراین باید در این ارتباط مردم به طور مستمر بسیج شده و هوشمندانه زندگی کنند.

صدیقی اظهار کرد: ما دشمنان خائن قسم‌خورده‌ای داریم که چشم دیدن دین خدا را ندارند و استقلال هیچ کشوری را برنمی‌تابند، این دشمنان 40 سال از ملت ما تودهنی خوردند و مردم به طور مستمر در برابر توطئه‌های آنها مقاومت کردند و مشت محکمی بر دهان آمریکا زدند و زین پس هم هرگاه آمریکا دستخوش توهم، جهالت، ، سردرگمی در اثر سیلی‌هایی که از مسیر مقاومت دارد هوس کرد و قصد برهم زدن آرامش انقلاب اسلامی را داشت بداند دو مرتبه هم از ملت ما تو دهنی خواهد خورد و با مشت‌های گره کرده عاشقان شهید شدن رو به رو خواهد گردید.

..

منبع : فارس
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir