کد خبر ۴۵۹۰۷۳ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۰
نقوی حسینی در قبل از خطبه های نمازجمعه تهران:

رضایتمندی مردم باید در دستور کار مجلس و دولت باشد/ دشمن در پی سوءاستفاده از ناخشنودی اقتصادی مردم هست

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست بیگانه مجلس با اظهار اینکه دشمن در حوادث موخر در پی سوءاستفاده از ناخشنودی اقتصادی مردم بود، اظهار کرد: مجلس و دولت باید رضایتمندی مردم را در دستور کار قرار دهند.

به گزارش ذاکرنیوز،‌ سیدحسین نقوی‌حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست بیگانه مجلس شورای اسلامی امروز 22 دی در سخنان قبل از خطبه‌های نمازجمعه تهران با اشاره به اینکه بیشتر از 35 درصد پیام‌ها برای ناآرامی‌های موخر در کشور از  عربستان سعودی صادر می‌شد،‌ اظهار کرد:‌ دشمن کوشش کرد که از ناخشنودی مردم از وضع اقتصادی سوء استفاده نماید.

 

نقوی‌حسینی در ادامه با اهتمام بر اینکه انتظار از مجلس و دولت و سایر دستگا‌ه‌ها این هست که رضایتمندی مردم را در دستور کار قرار دهند،‌ اظهار کرد: در مجلس شورای اسلامی می‌کوشیم که بودجه‌ای را برای سال  آینده تصویب کنیم که رضایت مردم،‌ اشتغال‌زایی و تولید ثروت را کانون کار قرار دهد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: به چه سبب باید اعضای خانواده‌های مدیران، خارج از کشور زندگی کنند؟‌ آنان که خانواده‌هایشان در کانادا، انگلیس و آمریکا اقامت دارند چه دلسوزی می‌خواهند برای کشور بکنند؟

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست بیگانه مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارزش خطر «نفوذ» در کشور اظهار کرد: هنگامی می‌بینید که در بالاترین سطوح دیپلماتیک کشور جاسوس پیدا می‌شود یعنی باید مبحث نفوذ را جدی بگیرید.

..

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir