کد خبر ۴۵۸۹۱۳ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۱
رییس جشنواره موسیقی فجر در صحبت با فارس:

1/400/000/000 تومان میزان بلیت فروشی جشنواره تا روز اول/ فیلتر تلگرام و اینستاگرام تاثیر بسزایی در فروش جشنواره داشت

حمیدرضا نوربخش اظهار کرد: میزان بلیت فروشی جشنواره موسیقی فجر تا روز اول یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان بوده هست.

حمیدرضا نوربخش در حاشیه نخستین روز برگزای دوره سی و سوم جشنواره موسیقی فجر  درگفتگو با خبرگار موسیقی فارس در مورد میزان فروش بلیت کنسرت ها اظهار کرد: میزان بلیت فروشی جشنواره تا روز اول یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان بوده هست.

وی اضافه کرد: متاسفانه ما در این دوره با مشکل فیلترینگ تلگرام و اینستاگرام رو به رو گردیدیم؛ جشنواره در بخش تبلیغات حساب مخصوصی در فضای سایبری باز کرد بود که متاسفانه این امکان در آستانه روزهای برپایی جشنواره از دسترس خارچ شد و مشکلاتی را برای ما ایجاد نمود.

مدیرعامل خانه موسیقی ایران دنبال کرد: همان طور که میدانید به هر ترتیب امروز نمیتوان نقش تبلیغات و اطلاع رسانی در فضای سایبری را کتمان کرد. ما دز زمان طلایی جشنواره که مدتهابرا تبلیغات در این زمان برنامه ریزی کرده بودیم، با تنگنا های این برنامه ها رو به رو گردیدیم که تاثیر بسزایی در فروش گدشت.

این خواننده موسیقی ایرانی گفته بود: در کمال خوشبختی در ادامه با برطرف فیلترینگ اینستاگرام وضعیت خوب تر گردید و دست ما برای انجام بعضی امور تبلیغاتی و معرفی گروه ها باز گردید. البته متاسفانه تلگرام هنوز با تنگنا رو به رو هست. همان گونه که می دانید عمده فعالیت های سایت های بلیت فروشی نیز بر مبنای کانال های تلگرامی طراحی و اجرا می گردید.

رییس جشنواره در مورد کم بودن محتوای ویدئویی به ویزه تیزر معرفی گروه ها در جشنواره اظهار کرد: هنگامی ما با مشکل فیلترینگ این دو برنامه رو به رو گردیدیم؛ روند تهیه تیزر را متوقف نمودیم.

نوربخش درپایان در مورد تبلیغات محیطی جشنواره نیز اظهار کرد: در حال حاضر جشنواره سه بیلبورد بزرگ و 56 بیلبورد کوچک در سطح شهر دارد. به هر جهت ما تازه روز اول جشنواره را سپری کردیم و امید داریم وضعیت در بحث فروش و تبلیغات خوب تر گردد.

منبع : فارس
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir