کد خبر ۴۵۷۷۳۲ انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۹
سعید ذاکری

خطر فتنه 96 با فتنه 88

در فتنه ۸۸ بهانه فتنه گران ،تقلب در انتخابات و با هدف براندازی نظام بود،و با حصر رهبران فتنه و قائله ۹ دی آشوب ها پایان یافت اما در فتنه فعلی بهانه فتنه گران تنگی در معیشت با همان هدف براندازی نظام میباشد

 به گزارش ذاکرنیوز، در فتنه ۸۸ بهانه فتنه گران ،تقلب در انتخابات و با هدف براندازی نظام بود،و با حصر رهبران فتنه و قائله ۹ دی آشوب ها پایان یافت اما در فتنه فعلی بهانه فتنه گران تنگی در معیشت با همان هدف براندازی نظام میباشد.
 در فتنه ۸۸ رهبران فتنه گران غالبا مشخص بودند و قابل پیش بینی بود که با دستگیری سران فتنه گر ، و یک راهپیمایی ملی قائله ختم بخیر میشود اما در فتنه فعلی منابع و رهبران فتنه گران مشخص نیستند و بصورت ((خودگران)) در شبکه های مجازی سیر میکنند ، البته تلاش رسانه های آلوده و معاند نظام نذیر bbc و voa هم نقش اصلي را زمينه سازي فتنه داشته،در این بین،اینستاگرام و تلگرام ،توئیتر و فیس بوک بیشتر نقش را در خط دهی به فتنه گران دارند و باوجود فیلترشکن های موجود جلوگیری از ورود به آنها کاری غیرممکن است در نتیجه زمان پایان این فتنه ها ((مشخص نیست)) !
درجه گستاخی و درندگی فتنه گران کنونی بسیار بیشتر و شدیدتر از فتنه گران سال ۸۸ میباشد زیرا که در همین یک هفته بارها شاهد آتش زدن عکس امام بوده ایم اما در آن ۸ ماه یک بار شاهد پاره کردن عکس امام بودیم، حمله و یورش فتنه گران به خودروی یگان آتشنشانی،سرقت و سقوط آن از پل که منجر به کشته شدن دو نفر از هموطنان عزیزمان شد گواه بر این گفته میباشد.

 اما وظیفه ما در شرایط کنونی چیست؟

۱-گفتن بحث های سیاسی و روشنگری و اعلام برائت و انزجار از اعمال فتنه گران در بین اجتماع دوستان و خانواده.
۲-گفتن حقانیت و مظلومیت رهبر کنونی و اینکه تنگی در معیشت،اشتغال زایی و رکود اقتصادی طبق اصل ۱۱۰ و ۶۰ قانونی اساسی بی ارتباط و خارج از وظایف رهبر انقلاب میباشد.
۳-دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب و بیان وضع اسفناک حکومت شاهنشاهی با فروش روزانه ۶ میلیون بشکه نفت در روز و فقر جمعیت ۳۰ میلیونی در آن زمان !
۴-جدا کردن حساب فتنه گران زمانه با حساب مردم شهید داده و انقلابی.
٥-تشويق و ترويج مردم بجهت خريد كالاي داخلی بجای خریدن شکلات نوتلای ایتالیایی،بیسکوئت لهستانی،هویج آمریکایی و ژله چینی ووووو...تمام اجناس خود را ایرانی بخرید تا بلکه اقتصاد بدست ما مردم نجات پیدا کند.
 
انتهای پیام/58
 

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :خطر فتنه 96
اخبار مرتبط :