کد خبر ۴۵۵۲۵۴ انتشار : ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۵

برگزاری مجلس انس با قرآن در دانشکده پیراپزشکی بهبهان

به گزارش خبرنگار ما،به همت معاونت آموزش،تحقیقات و دانشجویی فرهنگی و با همکاری کانون قرآن و عترت دانشکده علوم پزشکی بهبهان و با حضور اعضای کانونهای قرآن و عترت دانشگاه خاتم الانبیا و دانشگاه آزاد اسلامی و در راستای توسعه فرهنگ قرآنی محفلی تحت عنوان "محفل انس با قرآن" با حضور قاری بین المللی در آمفی تئاتر دانشکده پیراپزشکی بهبهان برگزار گردید. برنامه با قرائت قرآن توسط آقای مداوا از قاریان برجسته شهرستان و سپس سرود ملی شروع گردید

♻️به گزارش خبرنگار ما از بهبهان،به همت معاونت آموزش،تحقیقات و دانشجویی فرهنگی و با همکاری کانون قرآن و عترت دانشکده علوم پزشکی بهبهان و با حضور اعضای کانونهای قرآن و عترت دانشگاه خاتم الانبیا و دانشگاه آزاد اسلامی و در راستای توسعه فرهنگ قرآنی محفلی تحت عنوان "محفل انس با قرآن" با حضور قاری بین المللی در آمفی تئاتر دانشکده پیراپزشکی بهبهان برگزار گردید. برنامه با قرائت قرآن توسط آقای مداوا از قاریان برجسته شهرستان و سپس سرود ملی شروع گردید.

 

پس از آن دکتر ویسی معاون محترم آموزش، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی به خیرمقدم به حضار پرداختند. در ادامه حجت الاسلام والمسلمین ناصری امام جمعه محترم شهرستان به ایراد سخنرانی در خصوص اهمیت قرآن در زندگی پرداختند. گفتنی است در این برنامه آقای محمد عاکف قاری خردسال، گروه تواشیح العباد، آقای دست یافته حافظ کل قرآن، آقای کاظم آذرپیرا قاری ممتاز کشوری و بین المللی بطور جداگانه به اجرای برنامه و قرائت قرآن پرداختند.

 

در پایان برنامه از فعالین قرآنی و برندگان مسابقات کتابخوانی و قرآنی با اهدا جوایز تقدیر بعمل آمد. ویژه برنامه این بخش از برنامه تقدیر از زوج جوان قرآنی آقای رمضانی و خانم قریشوندی از اعضای کانون قرآن و عترت دانشکده علوم پزشکی بود که از این زوج جوان با اهدای گل و هدیه و یک جلد کلام الله مجید تقدیر بعمل آمد. پخش سخنرانی مقام معظم رهبری، کلیپ قرآنی و سرودهای فاخر از دیگر برنامه های اجرا شده بود.

 

محمد خلیجی

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :محمد خلیجی