کد خبر ۴۵۴۴۸۹ انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۴
استاندار هرمزگان:

دانشگاهیان برای تحقق اقتصاد پایداریی بر پایه دانش کوشش کنند

بندرعباس - استاندار هرمزگان عنوان کرد: دانشگاهیان برای تحقق اقتصاد پایداریی بر پایه دانش کوشش کنند.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: بعد از برتری انقلاب اسلامی نیز دانشجوهای پیرو خط امام(ره) با تسخیر لانه جاسوسی ایالات متحده، انقلاب دوم را رقم زدند و در دوران دفاع مقدس نیز دانشجوهای بسیاری جان خود را در راه دفاع از وطن اسلامی فدا کردند.

همتی با اظهار اینکه دانشجوهای در جامعه دگرگونی سازند، اهتمام کرد: تغییرات بزرگ در جامعه از بستر دانشگاه رقم می خورد و اگر دانشگاه ها با انجام دقیق وظیفه ها خود، اشخاصی کارآمد و اخلاق مدار تربیت کنند، جامعه رشد و پیشرفت خواهد داشت.

وی اظهار داشت: با انقلاب فرهنگی بعد از استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران، تحصیلات دانشگاهی در ایران اسلامی پیشرفت قایل ملاحظهی یافت و تعداد دانشجوهای و دانشگاه ها در کشور ما چندین برابر افزایش یافته هست.

همتی اظهار داشت: امروز با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر تحقق اقتصاد پایداریی، از دانشجوهای و دانشگاهیان انتظار می رود تا به مساعدت اقتصاد و تولید درونی بشتابند و آموخته های علمی خود را در این عرصه اعمالی کنند.

استاندار هرمزگان اظهار کرد: روز دانشجو را به تمامی دانشجوهای ایران اسلامی و بویژه دانشجوهای استان هرمزگان تبریک عرض می کنم و امید دارم این قشر در افزایش پویایی و شادی اجتماعی، فرهنگی و سیاسی نیز اکثر از گذشته نقش آفرین باشد.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :هرمزگان