کد خبر ۴۵۴۴۸۶ انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۸
نماینده مردم رشت در مجلس:

وزیر جهاد کشاورزی درباره بحران بازار برنج جواب دهد/ مافیای برنج در دولت نفوذ کرده است

نماینده مردم رشت در مجلس با اظهار اینکه مافیای برنج در دولت نفوذ کرده هست، اظهار کرد: هفته آینده وزیر جهاد کشاورزی لازم هست در مجلس به سؤال من درباره بحران بازار برنج جواب دهد.

جبار کوچکی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت، کنترل بازار فرآورده ها کشاورزی را از وظیفه ها وزارت جهاد کشاورزی برشمرد و اظهار کرد: قانون به‌صراحت اعلام می‌کند که کنترل بازرگانی فرآورده ها کشاورزی با وزیر جهاد کشاورزی هست و در این راستا حجتی هیچ دستاویز هم نمی‌تواند بیاورد.

وی با اشاره به نقش نظارتی مجلس بر وضع عمومی کشور اضافه کرد: اگر ستاد تنظیم بازار تصمیم بر واردات برنج را گرفته باشد، وزیر لازم هست خود را برای پاسخگویی به سؤالات نمایندگان مهیا کند.

نماینده مردم رشت در مجلس با اظهار اینکه طرح سؤال از وزیر جهاد کشاورزی دو هفته پیش به کمسیون کشاورزی رفته هست، اظهار کرد: هفته آینده وزیر لازم هست در مجلس به سؤال من درباره بحران بازار برنج جواب دهد.

نائب ریاست کمیسیون تعلیم، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به انتصاب بنرهای تقدیر و تشکر از وزیر جهاد بابت فرمان منع واردات برنج از طریق اتحادیه تولیدکنندگان برنج گیلان اهتمام کرد: من انجمن برنج را می‌شناسم ولی اتحادیه‌ای شکل نگرفته اما محتمل هست انتصاب بنرها ساخته وزیر و یا دولتی‌ها باشد.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :مجلس یازدهم