کد خبر ۴۵۴۴۸۰ انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۱
در صد و یازدهمین شماره؛

«راهبرد اتخاد یا تفرقه؛ کدامیک پیروزاست؟»را درخط حزب الله بخوانید

در سالروز میلاد پیامبر اکرم(ص) و حضرت امام صادق(ع) خط حزب الله در هفته ی سوم از آذرماه ۱۳۹۶ به شماره صدویازدهم خود رسید.

به گزارش ذاکرنیوز، در یادداشت شماره ی گذشته ی خط حزب الله با عنوان« گفتمان انقلاب را غلبه دهید»، به چرایی ارزش این مبحث از دیدگاه رهبر معظم انقلاب پرداخته گردید. اما محتمل هست این سؤال مطرح گردد که چه طور میتوان این مبحث را انجام داد؟ به همین سبب، در این شماره، ۲۰ سفارش ی کاربردی رهبر معظم انقلاب به دانشجوهای و تشکل های دانشجویی برای چگونگی تحقق» گفتمان انقلاب اسلامی» منتشر می گردد.

علاوه بر این حرف هفته این شماره از نشریه بمناسبت هفته ی اتخاد با عنوان «راهبرد اتخاد یا تفرقه؛ کدامیک پیروز است؟» به ارزیابی این دو سیاست های می پردازد. در قسمتی از متن چنین مطالعه می کنیم: «امروز دو عزم در این منطقه با یکدیگر در تعارضند: یک عزم، عزم ی اتخاد است؛ یک عزم، عزم ی چند دستگی هست. »(۱۳۹۵/۰۹/۲۷) »(۱۳۹۵/۰۹/۲۷)

..

عناوین قسمت های دیگر نشریه خط حزب الله هست که مخاطبین عزیز توان دارند با مراجعه به نشریه این مطالب را مورد مطالعه قرار دهند.IR طبق این گزارش صدویازدهمین شماره ی خط حزب الله به روح پر فتوج شهید غلامعلی پیچک تقدیم شده هست که نسخه ی PDF نشریه در سه نسخه ی تابلوی اعلانات، A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر روی خارج شدنی پایگاه KHAMENEI.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir