کد خبر ۴۵۴۴۷۵ انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۴

شیخ نعیم قاسم: پایداری صرفا راهکار برتری فلسطین است

قائم مقام دبیرکل حزب الله لبنان جابه جایی سفارت ایالات متحده به قدس و انتخاب قدس بعنوان پایتخت رژیم اسرائیلی از طریق ترامپ داعیه ای برای اشخاصی می شود که در حاشیه بودند اما حالا دیگر بدون هیچ دستاویز لازم هست به صحنه وارد گردند به چه سبب که پایداری صرفا راهکار برتری فلسطین هست.

قائم مقام دبیرکل حزب‌الله لبنان از شکست داعش در منطقه یاد کرد و بیان کرد: در این کمیسیون به دنبال ارزیابی محورهای پنج‌گانه حول جبهه پایداری اسلامی هستیم تا بتوانیم در شرایط کنونی پس از شکست داعش، شکست دیگر گروه‌های تروریستی و تکفیری را رقم بزنیم.

وی با تاکید بر اینکه دستاوردهای جبهه پایداری در شرایط کنونی به مطلوبی قابل رویت هست، اهتمام کرد: تجربیات و ابزارها را جمع کرده و در دستاورد توانسته در سال‌های 1993، 1996 و 2006 به برتری برسیم، حالا پیروزی‌های جبهه پایداری در دیگر کشورها نیز به مطلوبی قابل رویت هست.

نعیم قاسم با تاکید بر اینکه جبهه پایداری طی سال‌های موخر قوی‌تر شده هست، بیان کرد: پس از تشکیل حزب‌الله و نیل به برتری در عرصه نظامی، وارد عرصه سیاسی گردیدیم اما به این مبحث نیز توجه داشتیم اگه سیاست نباید مانعی برای پایداری باشد.

قائم مقام دبیرکل حزب‌الله لبنان با اشاره به اینکه قزه بدون جبهه پایداری نمی‌توانست به پیروزی‌های کنونی برسد، مطرح نمود: هر کشوری که به دنبال پایداری باشد مورد پشتیبانی قرار می‌گیرد و هر برتری که در کشورهای مقاوم رقم زده گردد علت نشاط همه کشورهای اسلامی می‌شود.

وی افزود: جابه جایی سفارت ایالات متحده به قدس و انتخاب قدس بعنوان پایتخت رژیم اسرائیلی از طریق ترامپ انگیزه‌ای برای اشخاصی می‌شود که در حاشیه بودند اما حالا دیگر بدون هیچ دستاویز لازم هست به صحنه وارد گردند به چه علت که پایداری صرفا راهکار برتری فلسطین هست.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir