کد خبر ۴۵۴۴۷۴ انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۴
وزیر دفاع انگلیس

باید انگلستانی های عضو داعش را شکار و نابود کرد

وزیر دفاع انگلستان عنوان کرد که هیچ داعشی نباید اذن ورود به این کشور را دارا باشد و انگلستانی هایی که به داعش ملحق گردیدند لازم هست از بین برده گردند.

به گزارش ذاکرنیوز، گوین ویلیامسون وزیر دفاع تازه انگلستان اظهار کرد شهروندان این کشور که به داعش وزیر دفاع تازه انگلستان اظهار کرد شهروندان این کشور که به ملحق گردیدند، لازم هست از بین بروند.

به نوشته روزنامه دیلی میل، ویلیامسون اظهار کرد هیچکدام از انگلستانی هایی که به داعش به نوشته روزنامه دیلی میل، اظهار کرد هیچکدام از انگلستانی هایی که به ملحق گردیدند نباید اذن برگشت به کشور را دارا باشند.

وی اظهار کرد، ارتش انگلستان مهیا هست تا تمام 270 شهروند انگلستانی را که برای پیوستن به داعش وی اظهار کرد، ارتش انگلستان مهیا هست تا تمام 270 شهروند انگلستانی را که برای پیوستن به به سوریه و عراق عزیمت کردند، شکار کرده و نابود کند.

وی در اظهار کرد وگو  

  وی اهتمام کرد «اعتقاد دارم که هیچ تروریستی چه اهل این کشور[انگلیس] چه اهل کشوری دیگر باشد، نباید هرگز اذن ورود به این کشور را دارا باشد. 

اوایل سال جاری میلادی دیلی میل گزارش داده بود، خلبانان نیروی هوایی انگلستان به طور مخفیانه و با استفاده از جنگنده ها و پهپادها داعشی

انتهای پیام/

عضویت در کانال تلگرامی بین الملل و سیاست خارجی فارس

 

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir