کد خبر ۴۵۴۴۲۶ انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۱
در تصویر العمل به تصمیم ترامپ برای جابه جایی سفارت ایالات متحده به قدس؛

شیخ نعیم قاسم: با اتخاد میتوان با طرح ایالات متحده در منطقه مبارزه کرد

معاون دبیرکل حزب الله لبنان اهتمام بر اینکه موضع واشنگتن برای جابه جایی سفارت ایالات متحده به قدس اشغالی، مجال مذاکره و صلح را از بین برده هست از جهان اسلام و عرب خواست برای پشتیبانی از فلسطین متحد گردند.

به گزارش ذاکرنیوز به نقل از «المیادین»، «شیخ نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله لبنان اظهار کرد که موضع «دونالد ترامپ» ریاست جمهور ایالات متحده برای جابه جایی سفارت این کشور به قدس اشغالی، به مفهومی انتهاء راهکار دو دولت و حل و فصل پرونده فلسطین هست.

معاون دبیرکل حزب الله لبنان اظهار کرد: ترامپ می گوید که اساس رژیم اسرائیلی هست و وجود فلسطین و صلح اعتباری ندارد، اما با پایداری و آزادی جنوب لبنان مشخص شد که رژیم اسرائیلی توان دارد شکست داده گردد.

وی تبیین کرد که امروز مجال رایزنی و صحبت میان حزب الله و کشورهایی که قبل تر با حزب الله اختلافاتی داشته اند فراهم شده هست و متذکر گردید که اتخاد کشورهای اسلامی توان دارد طرحهای آمریکایی در منطقه را شکست داده و جلسهی در مورد فلسطین توان دارد اختلافات کشورهای منطقه را بین ببرد.

شیخ نعیم قاسم تبیین کرد که امروز حزب الله آمادگی کم کردن فاصله ها میان کشورها و همه روند هایی که با رژیم اسرائیلی مبارزه می کنند را دارد و اضافه کرد: فلسطین لازم هست بعنوان مسأله کانونی مورد دقت قرار بگیرد و این اتحاد توان دارد اختلافات را نابود کند.

قاسم اظهار کرد که حزب الله پس از تجربه مبارزه با گروهک تروریستی داعش قوی تر شده هست.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir