آخرین اخبار

کد خبر ۴۵۴۴۲۵ انتشار : ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۲

وقت پاسخگویی نرسیده است؟!

در دوران #ولنگاری_فرهنگی هر روز خبری تازه منتشر می‌شود که بیش از پیش تعجب‌برانگیز می‌شود! هنوز زمان زیادی از اخبار مربوط به #واردات_بازیگران_ترکیه و... نگذشته است

به گزارش سرویس فرهنگی ذاکرنیوز، در دوران #ولنگاری_فرهنگی هر روز خبری تازه منتشر می‌شود که بیش از پیش تعجب‌برانگیز می‌شود! هنوز زمان زیادی از اخبار مربوط به #واردات_بازیگران_ترکیه و... نگذشته است و هنوز هیچ مقام مسئول یا نهاد مسئولی در این باره به مردم توضیح نداده که چرا باید بازیگران خارجی با سابقه‌های مشخص، که همه ما می‌دانیم و نیازی به توضیح و تکرار آن در این نوشتار نیست، با مبالغ قابل توجه به کشور آورده می‌شوند تا در مجموعه‌ها و آثار ایرانی ایفای نقش کنند که حالا با #انتشار_ویدئویی در یک پایگاه رسمی و دارای #مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روبه‌رو می‌شویم که سخنانی باورنکردنی میان گزارشگر حاضر در ویدئوی منتشر شده و مصاحبه‌شوندگانی که در برابر دوربین آن قرار می‌گیرند، ردوبدل می‌شود!

  بی‌تردید باورکردنی نیست که در یک پایگاه رسمی که ویدئوهای منتشر شده در آن هزاران بار مشاهده می‌شود، به راحتی و در کمال خونسردی #روابط_نامشروع، خلاف شرع و خارج از عرف تبلیغ شود(!) و افراد به تجربه چنین روابطی #تشویق شوند! نکته جالب‌تر اینکه #مصاحبه‌شوندگان طوری انتخاب شده‌اند که عموماً #نظر_مثبتی به این بی‌بندوباری اخلاقی دارند یا در انتشار نتایج مصاحبه‌ها #گزینشی برخورد شده تا جامعه را تشنه فضای بی‌‌اخلاقی معرفی کند.

  انتشار این ویدئو و باز شدن پای بازیگران خارجی به سریال‌های ایرانی در کنار ده‌ها برنامه و گزارش دیگری که به لطف گسترش بی در و پیکر #فضای_مجازی و برنامه‌های اینترنتی، #سبک_زندگی_غربی از #مصرف‌گرایی تا #عادی‌سازی روابط خلاف شرع را رواج می‌دهد، این پرسش‌های جدی را به وجود می‌آورد که دستگاه‌های فرهنگی و نظارتی در کشور به چه کاری مشغول هستند؟ آیا وظایف خود را نمی‌دانند یا آنکه آنها نیز در جریان #غرب‌گرایی و هجمه فرهنگی دچار #استحاله و تسامح شده‌اند؟ آیا وقت پاسخگویی این نهادها و سازمان‌ها در برابر اوضاع بلبشو و #ولنگاری_فرهنگی کشور که حتی در رسانه‌های رسمی نیز شاهد آنیم، نرسیده است؟

 

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
اخبار مرتبط :