آخرین اخبار

کد خبر ۴۵۴۳۲۷ انتشار : ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۶

صدورمجوز برای باشگاه های اسب سواری فعال تبریز در رشته ورزشی چوگان

تبریز - رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز از صادر کردن مجوز فعالیت برای باشگاه های فعال در حوزه استعداد یابی و مهیا سازی تیم های شغل ای با هدف شرکت در پیکارهای کشوری و جهانی اطلاع داد.

وی اظهار داشت: تسریع و ساده سازی مراحل صادر کردن مجوز برای تمامی باشگاه هایی که در راستای تعلیم اسب برای بازی چوگان و تعلیم اسب سواری با اعمال طرحهای استعداد یابی فعالیت دارند صورت میگیرد.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز اظهار امیدواری کرد: با پشتیبانی های ویژه اداره کل ورزش و جوانان استان از هیئت ورزشی چوگان با دقت به حجم های آدمی و متخصصی که دارد، اسم استان را در راس جداول لیگ کشوری این ورزش ببینیم

رییس هیت ورزشی چوگان علاوه بر این در این مراسم اشاره به تمرکز فعایت های این هیت در راستای برخورداری از تمامی بسترهای باشگاهی برای استعداد یابی وسیع اظهار کرد: تشکیل تیم های شغل ای چوگان در تمامی مقطع ها سنی مخصوصا در گروههای سنی پایه من جمله اغراض کلی هیئت متبوعش هست.

رشید شهشهی اظهار کرد: هیئت ورزشی چوگان آذربایجان شرقی در مدت وقت یک سال نه صرفا توانسته از اعضای متخصص در حوزه های متفاوت ورزشی، علمی و پژوهشی بهره بگیرد حتی هیئت های ورزشی شهرستان های مرند و مراغه را نیز با معارفه روسای آنان موجبات آغاز فعالیتشان را نیز فراهم کرده هست.

وی اظهار کرد: فدراسیون کشوری چوگان با اهدا ۱۰ اسب ویژه این ورزش و ایجاد بسترهای لازم برای تقویت چوگان در آذربایجان شرقی گام های بنیادی برداشته هست و پشتیبانی های ویژه از سایر استان های مثل ایلام و اعزام رییس هیت ورزش چوگان استان ایلام به سمینار بین المللی در رابطه با ثبت جهانی ورزش چوگان به اسم ایران زیاد مؤثر بوده هست.

گفتنی هست در این نشست اعضای تازه کمیته های متفاوت مثل کمیته ارتباطات عمومی، کمیته برپایی جشنواره ها، کمیته استعداد یابی، کمیته عضویت و کمیته برپایی پیکارهای از طریق اعضای تیم های باشگاه های متفاوت مثل باشگاه سهند تبریز معارفه گردیدند.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :ورزش