آخرین اخبار

کد خبر ۴۵۳۳۶۴ انتشار : ۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۵
وزیر ورزش و جوانان:

نظام اداری کشور در حال دگرگونی و جوان سازی است

وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: نظام اداری کشور در حال دگرگونی و جوان سازی هست.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه اظهار کرد:ما جوانان رابه عنوان یک موتور متحرک در اداره کشور می دانیم و معتقدم این جابه جایی قدرت در ٤ سال اینده انجام خواهد گردید.

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: یکی از کانونی ترین شاخصه های ما برای بررسی مسئولان کل استان ها ، رسیدگی به امور جوانان و پشتیبانی از سمن ها و همکاری با جواناناست, مکررا در جلسه های متفاوت به مسئولان مل استان ها گفته شده هست که یکی از معیار های سنجش عملکردشان کارنامه هان ها دررحوزه جوانان است.

وزیر ورزش و جوانان گفت: ما در انتصابات مسئولان استان نیز به جوانان اعتماد کردیم و الان چندین تن از مسئولان کل استانی ما زیر ٤٠ سال می باشند ،ما از رهبر کبیر انقلاب درس اعتماد به جوانان را اموخته ایم همان طور که میدانید در نخستین دولت های پس از انقلاب این حوانان بودند که اداه کشور را بدست گرفتند.

وی اظهار کرد: در مورد خانه جوانان با همکاری با نهادهای متفاوت علاوه بر منزل های تازه تمامی منزل هایی که مرتبط به جوانان است راپس خواهیم گرفت.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص تفکیک حوزه جوانان از ورزش گفت: ما تابع مراجع قانون گذار هستیم و الان هم معاونت جوانان با قدرت به کار خودش ادامه می دهد،هر تصمیمی که مجلس بگیرد ما با قدرت مقدمات اعمال آن را در اسرع زمان انجام خواهیم داد.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir