کد خبر ۴۵۲۴۶۰ انتشار : ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۱
در لیگ برتر فوتبال امید؛

تیم فوتبال امید صبای شهر قم در منزل برابر ملوان باخت خورد

قم - تیم فوتبال امید صبای شهر قم در ملاقاتی از لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور در منزل برابر ملوان انزلی باخت.

به گزارش ذاکرنیوز، هفته دهم رقابت های فوتبال لیگ برتر رتبه سنی امید باشگاه های کشور روز دوشنبه برگزار گردید که در یکی از بازی های برگزار شده در شهر قم، تیم فوتبال امید صبای شهر قم باخت دیگری را متحمل گردید و این بار برابر نماینده استان گیلان تن به باخت داد.

تیم های فوتبال امید صبای شهر قم و ملوان بندر انزلی دوشنبه شب در ورزشگاه تختی شهر قم برابر هم صف آرایی کردند که در این بازی تیم ملوان انزلی توانست با ۳ گل رقیب خود را باخت دهد و بدین ترتیب صبا باز هم در لیگ برتر بازنده گردید و در انتهای جدول باقی ماند.

بدین ترتیب و در فاصله یک هفته مانده به انتهاء نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال امید، تیم صبای شهر قم با ۵ امتیاز در انتهای جدول واقع هست و حتی در صورت برتری در آخرین بازی نیم فصل هم از انتهای جدول جدا نمی توان چون فاصله صبا با تیم های بالاتر از خود در حال بسیار شدن هست.

لیگ برتر فوتبال امید با حضور ۱۲ تیم برگزار می شود و پس از انجام ۲۲ بازی از طریق هر تیم، ۲ تیم یازدهم و دوازدهم جدول به دسته اول سقوط می کنند که در فعلی تیم صبای شهر قم تیم دوازدهم جدول هست و بقای این تیم در گرو دگرگونی در این تیم در آینده هست.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :قم