کد خبر ۴۵۱۶۲۲ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۱

ناجوانمردی سیاسی به دستاویز زلزله

کسانی که در عرصه سیاست از هر مجالی برای پشت پا زدن به رقبای خود بهره می برند لااقل فاجعه های عمومی را دستاویز تسویه حساب های سیاسی خود نکنند.

به گزارش ذاکرنیوز «صادق کوشکی» در روزنامه «جام‌جم» درج کرد:

متاسفانه با توسیع محیط مجازی با مشکل تازه سیل اظهارنظرهای غیرکارشناسی و نگرش‌های برآمده از نگاه سیاست‌زده مواجه‌ایم.

 

 

 آنان اهتمام در القای این مبحث دارند، کسانی که به زمینه‌سازی راهپیمایی اربعین مساعدت کردند عملی در جهت خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان انجام ندادند.

از سوی دیگر در چنین مقطعی ضروری هست حس آرامش به جامعه القا گردد و از هر نوع شایعه پردازی و احداث بیم و یاس اجتناب و کوشش گردد از امکان محیط مجازی برای برانگیختن مردم جهت مساعدت و یاری به زلزله‌زدگان بکارگیری بهینه گردد تا درد آنان التیام پیدا کند. محیط مجازی می‌تواند آیینه و بازتابی از مسائل و مشکلات زلزله‌زدگان نیز باشد تا با اطلاع‌رسانی صحیح در جهت برطرف نواقص کوشید. اینجا ارزش تاکیدات رهبر انقلاب مشخص می‌شود که فرمودند محیط مجازی ضروری هست محیط پالایش شده‌ای باشد.

نکته دیگر، سوءاستفاده بعضی از جریان‌های سیاسی از اتفاقات و مصیبت‌ها برای تسویه حساب با جناح‌های دیگر هست که ناجوانمردانه‌ترین عمل در این زمینه هست. کسانی که در عرصه سیاست از هر مجالی برای پشت‌پا زدن به رقبای خود بهره می‌برند لااقل مصیبت‌های عمومی را دستاویز تسویه حساب‌های سیاسی خود نکنند و در این روزها خویشتندار باشند و اذن دهند جامعه آرامش پیدا کند.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir