آخرین اخبار

کد خبر ۴۵۱۵۱۷ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۶

کدخدا باوران!!!

به گزارش سرویس سیاسی ذاکرنیوز، یکی بود یکی نبود، یک آقایی در #سال92 وقتی متوجه شد که مرحوم هاشمی #رفسنجانی از سوی شورای نگهبان، برای انتخابات ریاست جمهوری #رد_صلاحیت شده و امکان پیروزیش در انتخابات، با  حمایت آن مرحوم دور از ذهن نیست، از #غربزدگی و #لیبرال بودن خود پرده برداشت و در تبلیغات انتخاباتی آمریکا را #کدخدای خود دانست و گفت: «بنده معتقدم، مذاکره با آمریکا راحت‌تر از مذاکره با اروپاست چرا که اروپایی‌ها به دنبال " #آقا_اجازه" از آمریکا هستند. ... آمریکایی‌ها کدخدای ده هستند، با کدخدا بستن #راحت‌تر است.»

  سوژه این داستان که سالیان متمادی از کلمه #دکتر! برای خود استفاده نامشروع کرده و مرحوم رفسنجانی هم در خاطرات جنگی و بعد از جنگ، او را به #دروغ، دکتر معرفی کرده، در تبلیغات انتخاباتی و بعد از آن، فاتحه توان #هسته_ای کشور را خواند و گفت: «سانتریفیوژ باید بچرخد، چرخ اقتصاد و زندگی مردم هم باید بچرخد ...آرمان ما به سانتریفیوژ وصل نیست»

  این آقا بعد از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری 92 هوایی شد و در آغاز مذاکرات هسته ای بر خلاف امنیت ملی کشور #خزانه کشور را #خالی و ایران را محتاج بیگانگان در شروع مذاکرات هسته ای معرفی و حتی آب خوردن مردم را هم به لغو تحریمهای آمریکا گره زد و گفت: «تحریم‌های ظالمانه باید از بین برود تا #سرمایه بیاید. تا مسئله محیط زیست حل شود. تا #اشتغال جوانان حل شود. تا صنعت جامعه حل شود. تا آب خوردن مردم حل شود. تا منابع آبی زیاد شود. تا بانک‌های ما احیا شود.»

  با اجرا کامل #برجام از سوی ایران، شخصیت لیبرال ایرانی، وقتی با ریشخند و #بدعهدی کدخدا روبرو شد، ناله و شکایت از کدخدا را به نزد خانم موگرینی که از نوکران کدخدا است برد! و از اتحادیه اروپا( #سگان_حلقه به گوش آمریکا) استمداد طلبید و پس از قولهای آبکی آنها، (همانند قول آقای #جان_کری) خود و مذاکره کنندگان با آمریکا را #دیوانه نامید و کدخدای دیروز را استکبار خواند و گفت: «امروز آمریکایی‌ها به بعضی از کشورهای شرق آسیا پیغام مذاکره می‌دهند؛ مگر دیوانه شدند، که با شما مذاکره کنند»

  مدت کوتاهی از #خوشبینی و اعتماد شخصیت رؤیا پرداز و دیوانه ی داستان ما نگذشته بود، که رئیس جمهور #فرانسه که به قول ترامپ مشغول دوشیدن ایران است، خواستار مذاکره در خصوص #توان_موشکی ایران شد و گفت:«فرانسه راهبردی را اتخاذ خواهد کرد که به تکمیل توافقنامه هسته ای، که ما خواستار حفظ آن هستیم، می انجامد، این راهبرد با آغاز مذاکرات درباره موشک های #بالستیک ایران، راهبرد منطقه ای این کشور و تلاش برای همراه کردن هر چه بیشتر شرکا با مواضع ما، عملی خواهد شد.»

 

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir