آخرین اخبار

کد خبر ۴۵۱۰۴۳ انتشار : ۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۱
مقصودی در صحبت با مهر بیان کرد:

انتخابات فدراسیون بوکس عادلانه نیست/ شاید احدی قول هایی داده باشد

نایب ریاست گذشته فداسیون بوکس با اشاره به انتخابات پیش روی این فدراسیون عنوان کرد: وزارت ورزش ضروری هست طوری مشی می کرد که برپایی انتخابات عادلانه باشد.

منوچهر مقصودی در صحبت با ذاکرنیوز با اشاره به ناعادلانه بودن شرایط فعلی انتخابات این فدراسیون برای عموم کاندیداها بیان کرد: در حال حاضر آقای داوری به عنوان سرپرست دستش باز هست که با روسای هیات ها لابی کند از انجایی که این مبحث از نظر قانون صحیح نیست. جامعه بوکس و مخصوصا پیشکسوتان این رشته دوست دارند که یک نفر از خانواده بوکس ریاست این فدراسیون گردد. ..

وی در جواب به این پرسش که آیا خوب تر نبود در مورد سرمربی تیم ملی بوکس بعد از انتخابات و از طریق ریاست تازه فدراسیون قصد گیری گردد بیان کرد: صددرصد خوب تر بود بعد از انتخابات  در این خصوص قصد گیری گردد.

نایب ریاست گذشته فدراسیون بوکس در مورد بخت های نخست انتخابات فدراسیون بوکس بیان کرد: به غیر از چند گزینه که مرتب عنوان می گردد شانس دارند ضروری هست به آقای کتیرایی هم اشاره کنم که سالها در فدراسیونی ریاست بوده و مدیر کل حراست بوده و ورزش را می شناسد.

ولی حسینی و ثوری اشخاصی می باشند که بوکس را کاملا می شناسند و البته داوری هم به عنوان سرپرست با هیات ها لابی گری می کند و قول هایی می دهد. تا آنجا که من می دانم برپایه قانون ایشان اذن نداشتند در انتخابات شرکت کنند و بعد از کناره گیری حق روح الله حسینی بود که به عنوان نایب ریاست سرپرست گردد.

سرپرست اذن شرکت در انتخابات را ندارد ولی متاسفانه اینجا چنین نشد.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :ورزش