آخرین اخبار

کد خبر ۴۵۱۰۲۹ انتشار : ۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۲
فرماندار شهرستان تویسرکان:

وزیر تعاون مجموعه ورزشی کارگران تویسرکان را رونمایی می کند

فرماندار شهرستان تویسرکان عنوان کرد: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف ارزیابی مشکلات و رونمایی مجموعه ورزشی کارگران، عصر شنبه 20 آبان ماه به این شهرستان عزیمت می کند.

حبیب مومیوند در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تویسرکان از عزیمت علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عصر روز شنبه 20 آبان ماه به شهرستان تویسرکان اطلاع داد و عنوان کرد: هدف از عزیمت وزیر تعاون ملاقات با مسؤولان در قالب شورای اداری و ارزیابی مشکلات شهرستان با حاضر بودن استاندار همدان و رؤسای دستگاه‌های ذیربط هست.

وی از رونمایی مجموعه ورزشی کارگران تویسرکان به مساحت یک هزار و 860 مترمربع از طریق وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اطلاع داد و اضافه کرد: مجموعه ورزشی کارگران بین دهاتی آرتیمان و شهر سرکان واقع شده هست.

فرماندار تویسرکان عنوان کرد: با فعالیت مجموعه ورزشی کارگران، سرانه ورزشی تویسرکان در خدمات‌دهی به جامعه هدف خود افزایش می‌یابد.

وی افزود: در نشست سازگاری عزیمت وزیر به تویسرکان مشکلات دستگاه‌های اجرایی زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نظیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فنی و حرفه‌ای، تأمین اجتماعی، بهزیستی، درمانگاه تأمین اجتماعی و...

منبع : فارس
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :ورزش