آخرین اخبار

کد خبر ۴۵۰۹۰۳ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۲
رسوایی در ایالات متحده ادامه دارد

یک کمدین هم مورد اتهام نوعی جای گرفت/ واکنش اچ بی او و اف اکس

نیویورک تایمز با یک مقاله جنجالی دیگر بازگشته و این بار لویی سی کی، یکی از شناخته شده ترین کمدین های ایالات متخده را مورد هدف قرار داده هست.

به گزارش ذاکرنیوز به نقل از مانی سی ان ان، بعد از این که روزنامه نیویورک تایمز اواخر روز پنجشنبه جدیدترین گزارش جنجالی خود را انتشار یافته کرد که در آن پنج خانم ادعاهای خود مبنی سوءرفتار نوعی لویی سی کی را شرح کردند، دو شبکه تلویزیونی که دوران هاست با این کمدین مشهور آمریکایی کار می کنند جوابی تند دادند.

اچ بی او فاقد تلف کردن زمان، خودش را از لویی سی کی دور کرد.

«

شبکه اف اکس هم اظهار کرد از شنیدن اتهامات وارد شده علیه لویی سی کی زیاد ناراضی هست و به علت آنان مشغول بازبینی ارتباطات خود با این کمدین هست.

در بیانیه رسمی انتشار یافته شده از طریق اف اکس آمده هست: «این شبکه هیچ نوع اتهامی مبنی بر سوءرفتار از سوی لویی سی کی در رابطه با هیچکدام از پنج سریالی که طی هشت سال سابق با هم تامین کرده ایم، دریافت نکرده هست. اف اکس تمام قدم های ضروری برای مراقبت از کارمندان را برمی دارد و هرگونه اتهام سوءرفتار در مکان کار را کاملا ارزیابی می کند. »

» لویی سی کی برای این شبکه تامین کننده اجرایی سریال های «چیزهای بهتر» و «سبدها» بوده و سریال کمدی «لویی» را ارشاد می کند.

پس از انتشار یافته شدن گزارش سوءرفتارهای نوعی لویی سی کی از طریق نیویورک تایمز، سخنگوی این کمدین در ابتدا اظهار کرد او به هیچکدام از سوالات در این مورد جواب نخواهد داد، ولی بعد از چند ساعت اظهار کرد او «طی روزهای آینده» بیانیه ای انتشار یافته خواهد کرد.

چند ساعت پیش از انتشار یافته شدن گزارش، رخداد پیش ارائه نیویورک فیلم «دوستت دارم بابا» ساخته لویی سی کی ناگهان کنسل گردید.

لویی سی کی از مشهور ترین کمدین های آمریکایی هست که همتایان چندانی ندارد.

منبع :
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir