آخرین اخبار

کد خبر ۴۵۰۷۴۷ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۳
بازیگر سینما و تلویزیون :

در همایش اربعین همه مهمان سیدالشهدا هستیم

بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به رقابت برای خدمت به زائرین در مسیر راهپیمایی گفت: در مسیر رسیدن کربلا و امام حسین(ع) هیچکس میزبان و مهمان نیست بلکه همه مهمان سیدالشهدا هستیم.

به گزارش ذاکرنیوز وبه نقل از واحد خبر و اطلاع رسانی موکب حضرت فاطمه المعصومه(س) اهالی قم المقدسه، سید علی صالحی در حاشیه بازدید از موکب اهالی قم المقدسه با بیان اینکه همیشه برایم جالب بود که یکبار این فضای معنوی را لمس کنم و حس و حال افرادی که در این مسیر را ببینم اظهار داشت: خدمت رسانی عاشقانه موکب های عراقی و ایرانی برای امام حسین(ع) بی نظیر است.

وی این پیاده روی را بزرگترین میتینگ شیعیان جهان دانست و گفت: با دوربین ها و تصاویر اصلا نمی توان این همایش بزرگ را تعریف کرد و فقط باید لمسش کرد.

صالحی ادامه داد: باید یک خداقوت و دست مریزاد به تمام موکب های که به زائران خدمت می کنند داشته باشیم واقعا زحمت می کشند و صداقت را در رفتارشان می توانید حس کنید.

وی حضور موکب های ایرانی را در مسیر ارزشمند دانست و گفت: امیدوارم با تجمیع موکب های شهر مذهبی قم، الگویی برای سایر شهرهای کشور باشید تا خدمت بیشتری به مردم داده شود هرچند که همین خدمات نیز بسیار عالی می باشد.

این بازیگر سینما و تلویزیون تأکید کرد: بیش از چهل هفته در نوجوانی به مسجد جمکران رفته ام و امام رضا(ع) را دوست دارم و اگر ریا هم بشود، ریا اش را هم دوست دارم .

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :سید علی صالحی
اخبار مرتبط :