آخرین اخبار

کد خبر ۴۴۵۷۶۱ انتشار : ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۹
رئیس کمیته امام خمینی(ره) منطقه دو بیرجند خبر داد:

پرداخت ۵۲۷ میلیون تومان وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد بیرجند

بیرجند- رئیس کمیته امام خمینی(ره) منطقه دو بیرجند گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون۵۲۷ میلیون تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان این نهاد در شهرستان پرداخت شده است.

به گزارش ذاکرنیوز، مهدی خزائی صبح چهارشنبه در کمیته اشتغال شهرستان بیرجند بیان کرد: اعتبار اشتغال کمیته امداد بیرجند برای سال جاری هفت میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است.

وی با بیان اینکه ۹۸ درصد این اعتبارات به بانک ها ابلاغ شده است، اظهار کرد: تاکنون ۱۶۱ طرح به مبلغ سه میلیارد تومان به بانک ها معرفی شده اند.

خزائی ادامه داد: از این تعداد تنها ۳۲ طرح به مبلغ ۵۲۷ میلیون تومان پرداخت تسهیلات شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه دو بیرجند بیان کرد: ۴۰ درصد سهمیه اشتغال به بانک ها معرفی شده و تنها هفت درصد تسهیلات آنها پرداخت شده است.

وی اظهار کرد: از بانک ها خواستاریم که روند پرداخت تسهیلات را تسریع کنند تا سهم اشتغال کمیته امداد بیرجند محقق شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی منطقه یک بیرجند در این جلسه بیان کرد: اشتغالزایی در ابتدای امر نیازمند توانمند سازی است.

سید محمد رضا حسینی ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی(ره) بیرجند قبل از اشتغال٬ آموزش و توانمند سازی را مد نظر قرار می دهد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان بیرجند هم در این جلسه بیان کرد: خوشبختانه اعتبارات اشتغال مددجویان بهزیستی بیرجند نسبت به سال گذشته افزایش چهار برابری داشته است.

حسن شرفی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۵ نفر برای تسهیلات به بانک ها معرفی شده و ۱۵ نفر نیز این تسهیلات را دریافت کرده اند.

منبع : مهر
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :وام