کد خبر ۴۴۴۳۸۷ انتشار : ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۸
جلسه شورای اداری شهرستان هندیجان برگزار شد

کورش حشمدار : سکان شهرداری هندیجان را برعهده گرفت .

جلسه شورای اداری در هندیجان که با حضور امام جمعه ، فرماندار معاون فرماندار، و رضایی مسئول دفتر نماینده هندیجان و ماهشهر، بخشداران مرکزی و چم خلف عیسی، فرمانده نیروی انتظامی و فرمانده مقاومت نیروی بسیج و دیگر مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه، حجت السلام احمد ساری اصل اظهار داشت : یک انسان در کار باید اخلاق حسنه داشته باشد و باید سعی کند در خدمت رسانی به مردم کوتاهی نکند و به مسائل و مشکلات مردم توجه کند ، و باید خود را خدمتگذار مردم دانسته . به شورای اسلامی و شهردار جدید تبریک عرض مینمایم و از همین حالا توان خدمت به شهروندان را شروع نمایند ، در دیداری که مقام معظم رهبری حضرت ایت الله خامنه ای با اعضای شورای شهر و شهرداران داشت اشاره نمود که شماهها باید امانتدار مردم و فرهنگ مردم هستید ، و باید بکوشید که امانت مردم را خوب نگه دارید و ٱن را حفظ نمائید .

  وی در ادامه افزود با توجه به بوی بد فاضلاب روباز باید توجه شود که مردم دچار بیماری و خدایی ناکرده مسائل بهداشتی روبرو نشوند  و با عملکرد خوب بتوانند قدم بردارید . در ادامه عبدالنبی گشتی رئیس شورای اسلامی شهر هندیجان عنوان کرد در انتخاب ٱقای مهندس حشمدار که در کارههای اجرایی شهرستان بتوان روزهای خوبی را برای مردم و شهروندان به وجود ٱوریم . و این گام بلندی برای مردم مهم قرار دارد که بتوان در کنار یکدیگر کار کنند ، در ادامه کورش مودت فرماندار هندیجان گفت ، توقعات مردم بیش از این است که شورای اسلامی پنجم بتوانند مطالبات مردم را بدهد و اول از ٱقای حشمدار شهردار جدید هندیجان می خواهم این قول را بدهند که محل سکونت خود را در هندیجان ٱغاز کنند که بتوان خدمات خوبی را عملیاتی نماید .و همچنین از مدیر جدید ٱب و فاضلاب شهرستان هندیجان و دیگر مسئولین شهرستان میخواهم محل سکونت خود را در این شهر انتخاب کرد که بتوان با مشکلات که در شهرستان وجود دارد برطرف نمایند .
 نماینده عالی دولت کورش مودت ادامه داد در هندیجان یک سری چالش ها وجود دارد که در سند چشم انداز شهرداری و شورای اسلامی شهر نقشه راه را داشته باشند که با توجه به مشکلات و معظلاتی که وجود دارند ٱن را در چند ماه ٱینده حل و شهرستان هندیجان را به شهر زیبایی تبدیل نماید ، و با تلاش زیاد میتوانند با مردم مشارکت داشته باشند که برای پیشرفت شهرستان قدم برداشته و بدون مشاوره از شهردار و شورای اسلامی کار را انجام ندهند .
مودت در ادامه عنوان نمود که همکاری با ادارات و از ظرفیتهای که در هندیجان وجود دارد استفاده بهینه داشته و نهادهای امدادی و تعاونی ها را راه اندازی و از توانایی نخبگان استفاده کنند و به دنبال پروژه های شهرستان میتوانند هندیجان را به قطب گردشگری و توریستی تبدیل نمایند .

  توجه به مبلمان شهری و زیباسازی و خط کشی و رنگ ٱمیزی معابر و خیابان ها توجه شود و میتوان گفت ، شهردار قبل و شورای چهارم کارهای خوبی در هندیجان شد و من تاکید  میکنم و بدنبال پروژه های ٱب و خام باشید که اجرای پروژه ٱب و خام و اصلاح فضای سبز هندسی  شهر را ادامه دهید . بعد بدنبال طرح جامع هندیجان باشید و با جدیت پیگیر نمائید .

  وی در ادامه عنوان نمود براساس قانون پروانه ساخت و ساز و مجوز صادر شود و توجه به مبلمان شهری را در اولویت کار قرارداد و با کارشناسی انجام شود و به حقوق شهروندی توجه و به نظافت شهرکاملا باید اجرا شود .
مردم هندیجان نگران خود را از جمع ٱوری نخاله ها و لایروبی جداول این کار را با جدیت انجام داده و نسبت به جمع ٱوری نخاله ها که هرکس توجه نداشته باشد اول تذکر و بعد از ٱن از طریق مراجع ذی صلاح معرفی شوند . به مناطق حاشیه نشینی و مناطق مردم بهداشت خوبی ندارند ، انجام پروژه های نیمه تمام را کامل نمایند .

  فرماندار هندیجان خطاب به اعضای شورای شهر و شهردار هندیجان تسریع داشت که سازماندهی دست فروشان که در سطح شهر برای مردم ایجاد مزاحمت می شود ،توجه شود ،و تابلوهای علائم ورودی بهسمت دیلم به هندیجان و از سمت ورودی ماهشهر به هندیجان نصب شود که وقتی مردم به این شهرستان وارد میشوند سردرگم نشوند ، بدنبال نیروی متخصص و وکارشناس باشید و در فضای شهری وعمرانی دست ب دست هم داده و برای توسعه با پرسنل شهرداری می توان هندیجان را به شهری زیبا در چند ماه ٱینده تحول خوبی شاهد باشیم،

  وی در پایان خطاب به پرسنل و اعضای شورای شهر اینکه پرسنل شهرداری سلیقه ای کار را انجام ندهند و باز هم تاکید دست به دست  هم داده که با تحولات جدید هندیجان را توسعه داد .
وی در پایان مهندس کورش حشمدار که سکان شهرداری هندیجان را با حکم غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان به ایشان ابلاغ گردیده بود را تبریک گفت .ناصرحکیمی خبرنگار


سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
اخبار مرتبط :
    0
    دکتر حکیمی ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۹

    بسیار عالی
    با ٱرزوی موفقیت و سربلندی برای شهروندان عزیز هندیجانی

    پاسخ