آخرین اخبار

کد خبر ۴۴۳۰۹۰ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۹
آرمانی ها باز هم در صدر خبرهای استان خوزستان

دومین روز تجمع آرمانی ها جلوی استانداری خوزستان با چاشنی خشونت

سپرده گزاران موسسه آرمان با عملی نشدن وعده ها برای چندمین بار جلوی استانداری خوزستان تچمع نه چندان مسالمت ایز به راه انداختند.

خبرگزاری ذاکر _ خوزستان

سپرده گزاران موسسه آرمان که سرمایه زندگی خود را به این موسسه سپرده بودند تا گره ای از مشکلاتشان باز شود با بسته شدن شعب این موسسه در تمامی شهرها با تچمعات خود خواستار بازگرداندن سرمایه های خود شدند.

سپرده گزاران اهوازی موسسه آرمان در آخرین تجمع خود از صبح سه شنبه 18 مهرماه جلوی درب استانداری خوزستان با سر دادن شعارهایی با مضمون خلف. وعده مسئولان خواستار بازگشت سرمایه های خود شدند.این تچمع تا شامگاه چهارشنبه19مههرماه نیز ادامه داشته است.

تجمع سپرده گزاران جلوی استانداری این بار رنگ و بوی خشونت داشت. تا جایی که با حمله به دو خودروی استانداری آسیب هایی را به این خودروها وارد کردند.آنان همچنین در شعارهای خود خواستار استعفای دکتر شریعتی استاندار خوزستان شدند.

در این جریان از حق نگذریم استاندار خوزستان تلاش های بسیاری چه در مرکز و چه در سطح استان برای احقاق حقوق سپرده گزاران اتجام دادند.و وعده هایی هم که به مردم در این مدت  دادند بر اساس وعده های مدیران مرکزنشین بوده است.و در این جریان مدیران استانی و در راس آنها استاندار با جلسات متعدد درصدد رفع این مشکل بوده و هستند که با وجود این تلاش ها امیدوار هستیم هر چه زودتر به نتیجه مطلوبی منجر شود.

علیرضا بهمنش

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
0
علی ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۲

وفایی و بازوبندی ....خور

پاسخ
0
علی ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۴

بجای عذرخواهی از مردم مثل موش قایم شدین

پاسخ