کد خبر ۴۴۲۶۲۳ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۶
دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا در نیروهای مسلح مطرح کرد:

لزوم اشراف اطلاعاتی ناجا نسبت به تهدیدات منطقه و استان کرمانشاه

کرمانشاه- دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا در نیروهای مسلح، بر داشتن اشراف اطلاعاتی به تهدیدات استان کرمانشاه توسط نیروهای ناجا و مجهز شدن به تکنولوژی روز توسط آنها تاکید کرد.

به گزارش ذاکرنیوز، سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم صفوی،   دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا در نیروهای مسلح  صبح امروز چهارشنبه در جمع کارکنان انتظامی استان کرمانشاه گفت: نیروی انتظامی، نیرویی سربلند، سرافراز، مقتدر، مومن، هوشمند، کارآمد، مردم دار و مردم یار است.

وی افزود: فرماندهی ماموریت های انتظامی و مرزبانی با توجه به گستردگی جغرافیایی استان، ۳۷۰ کیلومتر مرز مشترک با کشوری ناامن و همچنین تنوع طوایف و قومیت ها بسیار دشوار است.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا در نیروهای مسلح  تاکید کرد: مدیریت امنیتی سرزمینی و ایجاد امنیت پایدار از ماموریت های اصلی شماست، لذا باید وظایف قانونی خود را به خوبی بشناسید.

سردار رحیم صفوی افزود: اشراف اطلاعاتی نسبت به تهدیدات استان و آینده نگری را تقویت کنید و به تکنولوژی های روز مجهز شوید.

وی گفت: حوادث در کشور ما از نوع "غیرمترقبه" است، بنابراین آمادگی عملیاتی در نیروهای مسلح پس از اشراف اطلاعاتی بسیار حائز اهمیت است.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا در نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: نیروهای انتظامی برای ضربه به دشمن نیازمند شجاعت و دقت هستند.

نیروی انتظامی در استان کرمانشاه از توان و قابلیت بالایی برخوردار است

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه نیز در این دیدار گفت:  نیروی انتظامی باوجود ماموریت های متعدد و با توجه به آسیب ها، تهدیدات و موقعیت استان خوشبختانه از توان و قابلیت بالایی برخوردار است.

سردار منوچهر امان الهی افزود: بر اساس شاخص های تعیین شده، اقدامات بسیار خوبی برای حفظ نظم و امنیت انجام شده است.

وی ادامه داد: کارکنان انتظامی با تعهد و دلسوزی در راستای پاسداری از ارزش های انقلاب و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تلاش خواهند کرد.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :کرمانشاه