کد خبر ۴۴۲۴۵۸ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۷
سارا قنواتی مسئول کتابخانه آیت الله سعیدی بندرماهشهر

هشتمین نشست بانوان کتابخوان بندرماهشهر برگزار شد

هدف از این نشست که با هماهنگی کتابخانه عمومی آیت الله سعیدی، کمیسیون امور بانوان و همچنین شرکت بانوان مشاغل در ادارات برگزاری گردید معرفی امکانات کتابخانه در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی با حضور بانوان صورت گرفت. 

خوزستان ذاکر نیوز: بندر ماهشهر :

هشتمین نشست بانوان کتابخوان بندرماهشهر برگزار شد

به گزارش از خبرنگار خبر گزاری ذاکر نیوز : در این نشست سارا قنواتی مسئول کتابخانه آیت الله سعیدی بندرماهشهر به معرفی و شرح خدمات فعالیت ها، منابع و بخش های مختلف کتابخانه مانند شرایط و نحوه عضویت پرداخت.

هدف از این نشست که با هماهنگی کتابخانه عمومی آیت الله سعیدی، کمیسیون امور بانوان و همچنین شرکت بانوان مشاغل در ادارات برگزاری گردید

معرفی امکانات کتابخانه در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی با حضور بانوان صورت گرفت. دراین نشست ۶ تن از بانوان به معرفی کتاب های خوانده شده خود پرداختند.

کتاب من زنده ام معصومه، ارائه توسط سوسن صادقی هفشجانی صورت گرفت. این کتاب روایت این دختری ۱۷ساله است که اکنون نماینده مردم تهران درشورای اسلامی شهر شده است. دختری از دیار آبادان که در خانواده ای پرجمعیت به دنیا آمد و نامش را به خاطر نذری که مادربزرگش درهنگام تولد وی کرده بود معصومه گذاشتند.

کتاب دیگر داستان های شگفت انگیز آیه الکرسی احمد ایزانلو بود که ارائه آن توسط ناهید حسن زاده صورت گرفت. ثواب و فضایل آیه الکرسی که توسط بزرگان دین ما نقل شده است مبنای این کتاب ارزشمند بود.

کتاب آموزه های عاشورا نوشته محمد علی رضایی اصفهانی توسط بهناز بهوندی ارایه شد. در این کتاب نویسنده آورده است: «نام حسین علیه السلام آتشی در دل ها افروخت که هرگز خاموش نمی گردد».

کتاب بایدها و نبایدها در قرآن کریم، نوشته علی اکبر حسینی نیشاپوری توسط صغرا افشار ارایه شد. قرآن کریم کتاب عمل و زندگی است باید کلام خدارا بفهمیم و در آن تدبر نماییم تا قادر باشیم آن را در زندگی مان پیاده کنیم.

کتاب سیده زهرا حسینی توسط مهنوش قبادیان ارایه شد. این کتاب ماجرای داستانی است که از سال ۱۳۴۷ شروع شده و تا امروز زندگی خانم حسینی ادامه دارد. کودکی او در بصره، نوجوانی در خرمشهر و ورودش به تهران را به نثر می کشد.

خبرنگار استان خوزستان : فرزانه جمالی

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
اخبار مرتبط :