کد خبر ۴۴۱۷۷۷ انتشار : ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۸

آیا حوادث مهمی در پیشروی کشور است؟

تعدادی از تحلیلگران جبهه انقلاب امروز در قالب توییت یا تحلیل های کوتاه از اتفاقات مهمی در آینده نزدیک کشور خبر دادند که برخی از آنها را مرور می کنیم:

به گزارش سرویس سیاسی ذاکرنیوز، تعدادی از تحلیلگران جبهه انقلاب امروز در قالب توییت یا تحلیل های کوتاه از اتفاقات مهمی در آینده نزدیک کشور خبر دادند که برخی از آنها را مرور می کنیم:

  #حسین_دهباشى :
در هفته‌های آینده شاید کشورمان دچار آزمایش‌های دشواری شود. بی‌تردید اما با مقاومت ملی ووحدت کلمه، نزدخدا وشهدایمان روسپید وسربلند خواهیم شد.

  #مهدی_محمدی :
از روز پنج شنبه اتفاقات مهمی در محیط امنیت ملی ایران رخ خواهد داد. سخنرانی امروز روحانی نشان داد دولت او هیچ آمادگی برای این وضع ندارد.

  #عباس_تبریزیان :
گویا وقت آن رسیده محض احتیاط  سپاهیان نازنین و نیروهای مسلح مومن از تهران خارج بشوند و در منطقه ی طالقان گرد هم بیایند تا کنوز الطالقان به وجود بیاید  .
 گنجهایی که از طلا و نقره نیستند ، بلکه جوانان و مردانی هستند که امام زمان (عج) را یاری میکنند ، دیگر تهران جای این عزیزان نیست !

  #عبدالله_شهبازی :
تا آخر هفته و احتمالاً اوائل هفته آینده حوادث مهمی در جریان است. می‌خواهند شوک سنگین وارد کنند و اگر زورشان برسد آشوب ایجاد کنند. کاملاً هماهنگ هستند در داخل و خارج. با ترامپ نیز هماهنگ هستند. جنجال‌های تبلیغاتی اخیر در چارچوب همین سناریو است و شاید مسائل دیگری که هنوز رخ نداده.
  به راستی  اتفاق پیشرو چه میتواند باشد؟!

 

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
اخبار مرتبط :
    1
    ایرانی ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۶

    کودتا وتمام!!

    پاسخ