کد خبر ۴۴۱۱۵۵ انتشار : ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۳

کوشابخشدار زرقان: کاهش آسیب های اجتماعی در شهرها فقط با ایجاد اشتغال ممکن است

شیراز- ذاکرنیوز- کوشا بخشدار زرقان گفت:کار اصلی شهرداری ایجاد درآمد پایدار است و در کنار آن سرمایه‌گذاری و ثروت ایجاد می شود.

به گزارش ذاکرنیوز کوشا بخشدار زرقان در جلسه تودیع و معارفه شهرداران قدیم و جدید زرقان گفت: شهرداری اولین کارش ایجاد درآمد پایدار و ایجاد اشتغال با جذب سرمایه گذار و احداث کارگاههای اقتصادی و تولیدی در کنار انجام وظایف قانونی و روتین کاری خود ازجمله پیگیری امورات سخت و زیان اور آتش نشانان و پرسنل خدوم شهرداری در کنار همه فعالیتهای این مجموعه ، می باشد.
کاهش آسیب های اجتماعی در شهرها فقط با ایجاد و استقرار کارخانجات و صنایع تبدیلی متناسب با شرایط منطقه و استفاده از پتانسیل های موجود امکان پذیر است بخشدار زرقان همچنین به بحث شفاف‌سازی درآمدها و هزینه‌ها پرداخت و اظهار داشت: شفاف‌سازی هزینه‌ها و درآمدها در شهرداری برای مردم بسیار مهم است و از شورای شهر انتظار داریم به خاطر مردمی که به آن‌ها رأی دادند و به آن‌ها امید بسته‌اند، اطلاع‌ رسانی را به‌صورت شفاف و مداوم  انجام دهند.

وی همچنین به بحث آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد و گفت: با هماهنگی شورا و دستگاه‌های اجرایی باید در بحث آسیب‌های اجتماعی، ورود کرده و این آسیب‌ها را نیز به حداقل برسانیم که شهرداری می‌تواند در این راستا اثرگذار باشد. در پایان این مراسم غلامحسین فروزان به‌عنوان شهردار جدید شهر زرقان معرفی شد.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir