کد خبر ۴۳۴۰۶۷ انتشار : ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۳
معاون عمرانی استانداری قزوین:

عزم مسئولان قزوین در حمایت از گردشگری جدی نیست

قزوین- معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: عزم مسئولان قزوین برای حمایت از سرمایه گذاری در بخش گردشگری جدی نیست و هنوز نتوانسته ایم از ظرفیت های این بخش استفاده کنیم.

به گزارش ذاکرنیوز، علی فرخزاد یکشنبه شب در مراسم تجلیل از پیشکسوتان صنعت گردشگری، انجمن های مردم نهاد و فعالان این عرصه گفت: گردشگری صنعت بسیار مهمی است که می تواند به اشتغال و اقتصاد ما کمک کرده و ما را از وابستگی به درآمدهای نفتی رها کند.

وی اضافه کرد: اگر به گردشگری اعتقاد جدی داشته باشیم و با عزمی راسخ در رفع موانع آن بکوشیم شاهد  دستاوردهای اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی آن خواهیم بود.

فرخزاد یادآورشد: قزوین از مناطقی است که ظرفیت های خوبی در این صنعت دارد و داشتن بناهای تاریخی، مذهبی و جاذبه های طبیعی می تواند فرصت بسیار مناسبی برای جذب گردشگر داخلی و خارجی باشد.

معاون عمرانی استانداری قزوین بیان کرد: به دلیل محدودیت منابع بخش دولتی برای رونق این صنعت نیازمند مشارکت بخش خصوصی هستیم تا کارها شتاب گرفته و برنامه های پیش بینی شده عملیاتی شود و در این راستا باید حمایتهای دولتی شتاب گیرد.

فرخزاد تصریح کرد: به نظر می رسد هنوز برخی از مدیران استان برای شکوفایی و رونق گردشگری عزم رساخ ندارند به همین دلیل کارها با کندی پیش می رود که باید این روند تغییر کند.

وی اضافه کرد: نگاه ما حمایت جدی از بخش گردشگری است و تلاش می کنیم با تسهیل در امور سرمایه گذاران این بخش زمینه رونق این صنعت در استان بخوبی فراهم شود.

در این مراسم از چند تن از فعالان و پیش کسوتان گردشگری و رسانه های فعال از جمله ذاکرنیوز، صدا و سیما و. روزنامه ولایت تجلیل شد.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :قزوین