کد خبر ۴۳۱۵۹۵ انتشار : ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۸
معاون وزیر آموزش و پرورش:

۵۲۲ کلاس درس در سیستان وبلوچستان به بهره برداری می رسد

زاهدان - رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: همزمان با بازگشایی مدارس در مهر ماه سال جاری ۵۲۲ کلاس درس در سطح استان سیستان وبلوچستان به بهره برداری می رسد.

به گزارش ذاکرنیوز، محمد تقی نظر پور بعد از ظهر امروز در حاشیه بازدید و کلنگ زنی هنرستان دخترانه حضرت زینب(س) شهرستان نیمروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای توسعه آموزش و پرورش در کشور باید فضای فیزیکی آموزشی را توسعه داد.

معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور افزود: در کشور هر آنچه سرانه آموزشی از نظر فیزیکی بیشتر باشد موفقیت دانش آموزان  کشور روز به روز افزایش می یابد.

وی با بیان اینکه وظیفه ما فراهم کردن فضای مناسب برای آموزش و پرورش دانش آموزان کشور است، افزود: در کل کشور ۸۱۰ پروژه باتعداد ۴۲۰۰ کلاس درس به بهره برداری می رسد

نظر پور بیان داشت: امسال در کشور حدود ۳۰ هزار کلاس درس در بخش سیستم گرمایشی و سرمایشی به سیستم گرمایشی موتور خانه مرکزی مجهز می شود و امیدواریم طی ۳ سال آینده سوخت را از کلاس ها حذف کرده واز سیستم مرکزی استفاده کنیم.

وی ایجاد هنرستان ها را فرصتی برای توسعه عدالت وکسب مهارت های فنی وحرفه ای دانست و گفت: با فعالیتی که در حوزه سیستان وبلوچستان داریم امیدواریم تمامی پروژه های نیمه تمام تا مهر ماه سال آینده به بهره برداری برسد زیرا تکمیل وبهره برداری از طرح های نیمه تمام اولویت نخست این سازمان است.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir