کد خبر ۴۳۱۵۷۰ انتشار : ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۷
فرماندار بناب خبر داد:

کاهش ۲۵ درصدی طلاق در شهرستان بناب

بناب- فرماندار بناب از کاهش ۲۵ درصدی طلاق در شهرستان بناب خبر داد.

به گزارش ذاکرنیوز، ولی فرج اللهی عصر امروز چهارشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بناب با اعلام این مطلب افزود: جلسه ای که در سطح شهرستان تشکیل می شود و بنده در آن حضور دارم، لازم است مدیر دستگاه نیز شخصا حضور یابد.

وی سپس با اشاره به توجه مسئولان به موضوع مهم ازدواج جوانان تصریح کرد: طرح ضربتی پرداخت تسهیلات ازدواج تا پایان شهریور ماه جاری در سطح کشور در جریان است و متقاضیان می توانند بدون نوبت نسبت به دریافت تسهیلات ازدواج اقدام کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب همچنین از کاهش ۲۵ درصدی طلاق در شهرستان بناب خبرداد و از آن به عنوان یک دستاورد بزرگ نام برد و تأکید کرد: جهت کاهش طلاق باید برگزاری کلاس های آموزشی را در اولویت قرار دهیم.

فرج اللهی خاطرنشان کرد: در ۵ ماه اول سال ۹۵ تعداد طلاق در شهر بناب ۹۶ مورد بود که در سال جاری به ۵۷ مورد کاهش یافته است و همچنین در سطح روستاها تعداد ۴۱ طلاق در ۵ ماه اول سال ۹۵ به ۳۵ مورد در سال جاری کاهش یافته است که این دستاورد در سایه زحمات مسئولان شهرستان محقق شده است.

وی سپس خواستار پیگیری و برگزاری کلاس ها و کارگاه های قبل، حین و بعد از ازدواج بصورت جدی از سوی اداره ورزش و جوانان شد.

فرماندار بناب در ادامه سخنان خود نقش تلاش ها و فعالیت های مؤسسه های مردم نهاد را در جهت ساماندهی امورجوانان این شهرستان مؤثر دانست و خواستار افزایش این تشکل ها شد.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :ازدواج متارکه