کد خبر ۴۳۱۳۸۴ انتشار : ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۵
رئیس فدراسیون جودو:

حضور در المپیک ۲۰۲۰ برنامه مهم فدراسیون جودو است

ساری - رئیس فدراسیون جودو و کوراش حضور ورزشکاران جودو در المپیک ۲۰۲۰ را از مهمترین برنامه های این فدراسیون بیان کرد.

به گزارش ذاکرنیوز، محمد درخشان ظهر چهارشنبه در مجمع انتخاباتی هیئت جودوی مازندران با بیان اینکه تمام سعی و تلاش ما حضور ورزشکاران جودو در المپیک ۲۰۲۰ توکیو است، تصریح کرد: جودو یکی از رشته های خوب ورزشی است که با استقبال جوانان روبرو است و برای توسعه و موفقیت بیشتر این رشته ورزشی همه باید همکاری کنند.

وی گفت: اهداف برنامه های مهم فدراسیون، توسعه ورزش جودو است و ورزشکاران و قهرمانان باید بر اساس مقررات فدراسیون حرکت کنند، گفت: در ارائه برنامه همگام با فدراسیون جهانی هستیم و مقررات انضباطی در فدراسیون برای تیم ها، بازیکن و ... نیزحاکم است.

رئیس فدراسیون جودو و کوراش، پتانیسل ورزش مازندران را از نظر قهرمان پروری و مدال آوری بسیار خوب توصیف و اذعان کرد: ارائه برنامه و تقویم ورزشی زمینه رشد، توسعه و شکوفایی ورزش جودو را در سراسر کشور فراهم می کند.

ظرفیت ورزش جودوی مازندران خوب است

حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نیز در این مجمع با اشاره به اینکه ظرفیت ورزش جودو مازندران خوب است و این هیات می تواند بهتر از این باشد، تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم تا جودوی مازندران در المپیک نماینده داشته باشد.

وی با بیان اینکه از عملکرد جودو رضایت دارم و وضعیت این هیات در ورزش استان قابل قبول است، افزود: توسعه و شکوفایی ورزش جودو و افزایش ورزشکاران سازمان یافته از انتظارات مهم ماست.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ارائه برنامه، استفاده از ظرفیت ها و بهرمندی از تجربه پیشکسوتان را موجب تقویت هیات های ورزشی عنوان کرد و افزود: ورزش مازندران توانمند است و مسئوولان ورزش کشورهای حاشیه دریای خزر نیز علاقه مند همکاری با ورزش مازندران هستند و جودو هم می تواند یکی از گزینه ها برای برگزاری اردوهای مشترک و مسابقات در این کشورها باشد.

حسین زادگان در پایان ضمن تبریک انتخاب مجدد مجتبی قدمی در راس جودو و کوراش مازندران، از دیگر کاندیدا که در این مجمع شرکت کردند، تشکر و قدردانی کرد.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :ورزش مازندران