آخرین اخبار

کد خبر ۴۲۹۸۴۳ انتشار : ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۸

بازخوانی پیام امام خمینی(ره) به مناسبت شهادت آیت‌الله مدنی

"شهید مدنی با شهادت مظلومانۀ خود ضدانقلاب و منافقین ضداسلام را بکلی منزوی کرد"

به گزارش گروه دین و اندیشه ذاکرنیوز، با شهید نمودن یک تن دیگر از ذریۀ رسول‏اللّه‏ و اولاد روحانی و جسمانی شهید بزرگ امیرالمؤمنین سند جنایت منحرفان و منافقان به ثبت رسید. اگر با به شهادت رسیدن مولای متقیان، اسلام محو و مسلمانان نابود شدند، شهادت امثال فرزند عزیزش شهید مدنی هم آرزوی منافقان را برآورده خواهد کرد.
 ملت بزرگ و #روحانیون معظم چون صفی مرصوص ایستاده‏اند که هر پرچمی از دست توانای سرداری بیفتد سردار دیگری آن را برداشته و به میدان آید و با قدرت بیشتر در حفظ پرچم اسلامی به کوشش برخیزد. شهید مدنی با #شهادت_مظلومانه خود #ضدانقلاب و منافقین ضداسلام را بکلی منزوی کرد.»
 این چهره نورانی اسلامی عمری را در #تهذیب نفس و #خدمت به #اسلام و تربیت مسلمانان و مجاهده در راه حق علیه باطل گذراند. و از چهره‌های کم نظیری بود که به حد وافر از علم و عمل و تقوا و تعهد و زهد و خودسازی برخوردار بود.

  آیت‌الله سید اسداللَّه مدنی، نماینده امام و امام جمعه تبریز در حالی که پس از اقامه نماز جمعه در روز ۲۰ شهریور ۱۳۶۰ در میدان نماز شهر تبریز مشغول نماز مستحبی بود، بر اثر انفجار نارنجک دستی که به وسیله یک تروریست عضو #منافقین منفجر گردید، به شهادت رسید. در این فاجعه سه تن دیگر از نمازگزاران شهید و حدود پنجاه نفر نیز مجروح شدند.
 
 

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
اخبار مرتبط :