کد خبر ۴۲۸۴۴۳ انتشار : ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۲۶
16و17شهریور در تهران برگزار می شود

جشنواره فرهنگی خوزستان در برج میلاد

به همت استانداری خوزستان و مدیران استانی و تنی چند از نخبگان نام اشنای خوزستانی جشنواره شبهای فرهنگی خوزستان بمدت دو شب در برج میلاد تهران در حال برگزاری است.

خبرگزاری ذاکر _ خوزستان

در راستای شناساندن فرهنگ ها و اداب و رسوم اقوام مختلف خوزستانی و به همت استانداری خوزستان و مدیران مرتبط با مقوله فرهنگ و ادب استان و همچنین چندین نفر از نخبگان استان.جشنواره شبهای فرهنگی خوزستان در برج میلاد تهران در حال برگزاری است.

دکتر شریعتی استاندار خوزستان و گروهی از مدیران استانی در ایین افتتاح این جشنواره شرکت کردند.و از برنامه ها و غرفه های این نمایشگاه فرهنگی بازدید به عمل اوردند و باعث دلگرمی برگزارکنندگان و هنرمندان در این جشنواره شدند.

دومین روز این جشنواره که مصادف با 17 شهریور است.برنامه هایی برای پاسداشت شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافعان حرم در نظر گرفته شده است.

این قبیل برنامه ها برای اشنایی مردم تهران و همچنین خوزستانی های مقیم در تهران با جذابیت های فرهنگی و تاریخی و همچنین ظرفیت های توریستی و گردشگری استان خوزستان.فرصت بسیار مناسبی به نظر می رسد.

این جشنواره فرصت مناسبی برای شناساندن صنایع دستی خوزستان و همچنین تولیدات این استان زرخیز به شمار می رود و میبایستی از این فرصت عالی در  راه اعتلای نام خوزستان و خوزستانی گام برداشت و از هیچگونه تلاشی در این ارتباط دریغ نکرد.

 

علیرضا بهمنش:خبرگزاری ذاکر خوزستان

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir