کد خبر ۴۲۴۲۸۰ انتشار : ۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۵

با این دوربین ۳۶۰ درجه فیلم بگیرید

به تازگی دوربینی ساخته شده که قابلیت فیلمبرداری و عکسبرداری در ۳۶۰ درجه را دارد.

به گزارش ذاکرنیوز به نقل از نیواطلس، شرکت Insta۳۶۰ تولید کننده دوربین های ارزان قیمت بوده است. محصول جدید این شرکت به نام One دوربینی با حالت فیلمبرداری و عکسبرداری ۳۶۰ درجه ارائه کرده است. علاوه بر آن دارای وضعیت فیلمبرداری «نخست فیلمبرداری و سپس تعیین قاب عکس» است.

Insta ۳۶۰ One که با آیفون و آیپد همخوان است، یک دوربین ۴K، ۳۶۰ درجه است که می تواند کلیپ هایی را تولید و با کمک اپلیکیشن مخصوص به موبایل بفرستد. همچنین می توان آن را به وسیله بلوتوث نیز کنترل کرد.

این دوربین ویدئوهای ۳۶۰ درجه با وضوح ۳۸۴۰در ۱۹۲۰ در fps ۳۰ و ۲۵۶۰ در ۱۲۸۰ در ۶۰ fps تهیه می کند. عکس ها نیز با کیفیت ۲۴ مگاپیکسل ثبت می شوند.

 وزن دستگاه فقط ۸۲ گرم است. همچنین یک باتری ۸۲۰ میلی آمپری با قابلیت فیلمبرداری به مدت ۷۰ دقیقه با یکبار شارژ دارد.

اما جالبترین ویژگی این دوربین حالات تصویربرداری آن است. یکی از این حالات Free Capture نام دارد و به کاربر اجازه می دهد ویدئویی ۳۶۰ درجه فیلمبرداری و سپس از یک زاویه خاص با کیفیت ۱۰۸۰ پیکسل برای آن قابی انتخاب کند.

برای این کار کافی است کاربر دکمه record را فشار دهد تا ویدئویی ۳۶۰ درجه تولید شود. پس از آن باید دوربین را به موبایل خود متصل و ویدئو را دانلود کند.

صفحه نمایش موبایل به عنوان یک پنجره به فیلمبرداری ۳۶۰ درجه عمل می کند و به کاربر اجازه می دهد تا موبایلش را تکان دهد و ویدئویی با کیفیت ۱۰۸۰ پیکسل ثبت کند. این روند شبیه آن است که کاربر دوباره گذشته را تکرار کند.

حالت دیگر bullet نامیده می شود که راهی ارزان و سرگرم کننده برای ثبت تصاویر ۳۶۰ درجه دایره وار است.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir