آخرین اخبار

کد خبر ۴۱۳۹۶۹ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۷

طرح مقابله با اقدامات تروریستی آمریکا در دستور کار مجلس قرار گرفت

گزارش کمیسیون امنیت ملی در مورد طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت.

به گزارش ذاکرنیوز، جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی و با حضور اکثریت نمایندگان آغاز شد.

اولین دستور کار جلسه علنی امروز ادامه رسیدگی به طرح اصلاح موادی از قانون آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی است.

وکلای ملت امروز همچنین گزارش کمیسیون امنیت ملی در مورد طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه را بررسی خواهند کرد.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون مبارزه با مواد مخدر نیز در دستور کار جلسه علنی امروز قرار دارد.

وکلای ملت همچنین گزارش کمیسیون برنامه و بودجه در مورد رفع ایرادات شورای نگهبان به لایحه یک فوریتی حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی را بررسی خواهند کرد.

علاوه بر این، بررسی گزارش کمیسیون کشاورزی در مورد رد تقاضای تحقیق و تفحص از شناسایی دقیق برداشت‌های غیرقانونی آب رودخانه‌ها و ارائه گزارش آن به مقامات ذیصلاح جهت ممانعت و برخورد قانونی نیز در دستور کار صحن علنی مجلس قرار دارد.

به گزارش ذاکرنیوز، طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا در دستور کار جلسات علنی هفته جاری قرار نداشت و خارج از نوبت در دستور کار مجلس قرار گرفته است.

لاریجانی صبح امروز در جلسه غیرعلنی دلایلی را در مورد این تصمیم هیأت رئیسه اعلام کرده است.

یک فوریت این طرح حدود سه هفته پیش در مجلس به تصویب رسیده بود.

سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه جهت بررسی این طرح در صحن علنی مجلس حضور یافته است.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :مجلس یازدهم